Джона Фалкон – володар найбільшого пеніса в світі

Джона Фалкон - володар найбільшого пеніса в світі

 

Багато чоловіків люблять похвалитися розміром свого статевого члена і більшість з них, швидше за все, говорять неправду.

Але є один чоловік, який може спокійно зробити будь-яку ставку на свою гідність і просто розстебнути штани : це Джона Фалкон ( Jonah Falcon )- володар найбільшого пеніса в світі.

Саме завдяки своєму величезному пенісу, довжина якого – понад 34 сантиметри, американець Джона Фалкон потрапив до Книги рекордів Гіннеса і тепер йому дійсно є чим похвалитися в усіх відношеннях.

Вперше про пеніс – рекордсмена заговорили на американській передачі 1999-го року, де його виміряли і показали публічно, шокували навіть продюсерів проекту.

Статевий член Джона Фалкона довший, ніж середня пляшка вина і практично такий же по товщині.

Подумайте про це наступного разу, коли будете відкорковувати пляшку.

 

 

 

Джона Фалкон - володар найбільшого пеніса в світі

 

Такий рекорд, як найбільший пеніс у світі, безумовно, може змінити статеве життя будь-якого чоловіка. Сам Джона Фалкон каже, що його 34-сантиметровий статевий член фактично дав йому зрозуміти, що розмір це ще не все. При цьому рекордсмен говорить, що для жінок швидше важливіше зміна швидкості, ніж розмір, але звичайно і розмір йому допомагає.

Легко йому говорити.

Рекордсмен веде себе напрочуд скромно і не поспішає на прохання навіть журналістів знімати з себе штани, до того ж йому більше подобається розповідати про свою музику, ніж про статевий орган, тому що він професійний музикант.

До того незважаючи на свою якусь славу як рекордсмена, Фалкон мріє тільки про одне – стати відомим актором. Зараз він з'являється тільки в маленьких ролях в епізодах малобюджетних фільмів. При цьому він не зацікавлений в тому, щоб стати зіркою порно.

 

 

 

 

Джона Фалкон - володар найбільшого пеніса в світі

 

Для тих, хто любить порівнювати розмір ноги і пеніса, то у Джона Фалкона теж не маленька нога – 42-ий розмір ступні.

Для різноманітності можете поглянути і на найбільші груди в світі. winked

 

 

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!