Рибалка зловила найбільшого тунця в світі з рекордною вагою

Рибалка зловила найбільшого тунця в світі з рекордною вагою

 

Рибалка Донна Паско зловила справжню " золоту рибку"- найбільшого тунця в світі, вага якого 411,6 кілограма.

Для того, щоб витягти з води гігантську рибу Донні довелося поборотися з нею більше чотирьох годин, після чого вона таки потрапила в човен сміливої і сильної 56-річної рибачки з Окленда, що в Новій Зеландії.

Сталася настільки знаменна подія у мисі Реінга, неподалік від півострова Аупоурі, в Новій Зеландії. Звичайно ж рибачка не впоралася без своєї команди, що складається з чотирьох осіб, якби їй не допомогли, риба б точно зіскочила з гачка.

Експерти вже оцінили рекордного тунця в 2 мільйони доларів, з нього можна було б зробити 1769 банок консервів або 2875 бутербродів, але Донна Паско вирішила залишити рибу, яка важить вдвічі більше слоненяти собі, вона планує поступити з нею не дуже гуманно, а саме зробити з тунця опудало на пам'ять.

В даний час Донна Паско чекає підтвердження свого рекорду, яким повинен стати сертифікат від міжнародної асоціації International Game Fish Association, адже виловлений нею Тихоокеанський блакитний тунець, якого вже називають "Морським Пікассо ", в два рази більше тунця, проданого на японському аукціоні торік за 1,09 мільйона доларів, що тоді стало справжньою світовою сенсацією.

 

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!