Чоловік провів 2 роки у в’язниці,бо про нього забули!!!


Чоловік провів 2 роки у в'язниці,бо про нього забули!!!

Американець Стівен Сльовін, який був арештований в 2005 році за водіння в нетверезому вигляді, в очікуванні слідства провів 22 місяці в одиночній камері в’язниці штату Нью-Мексікоа в повній ізоляції через те, що про нього … просто забули.

За даними NBC News, знаходячись в одиночній камері без душу, в умовах абсолютної антисанітарії, Сльовін випробував на собі всю красу пеніцитарної системи. Його нігті досягли такої довжини, що закручувалися довкола його ніг, а на шкірі із-за неможливості користуватися душем з’явився грибок.

Крім того, йому доводилося самому собі виривати зуби із-за заборони відвідувати дантиста. Всі прохання про лікарську допомогу охоронці і адміністрація в’язниці ігнорували.Але найстрашніше захворювання, яке він «заробив», знаходячись в ув’язненні, – це рак легенів, не говорячи вже про психічний стан. Лікарі стверджують, що із-за раку жити йому залишилося не більше року.

Суду у результаті так і не було — Сльовін навіть не бачив суддю жодного разу. Поодинці його упекли за нібито суїциїдальні схильності. Після того, як з чоловіка зняли всі звинувачення і випустили на свободу, Сльовін подав зустрічний позов. Тепер за свої страждання він отримає одну з найкрупніших компенсацій серед укладених США за всю історію країни — 15,5 мільйонів доларів. Проте, по словах Сльовіна, справа не в грошах – здоров’я йому вже не відновити. Його головним бажанням було привернути увагу до нелюдських умов вмісту увязнених.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!