Самотність чоловіків словами жінки

Самотність чоловіків словами жінки

Іноді я з жахом думаю, як бути чоловіком?

За великим рахунком, про нього, про чоловіка, ніхто не думає. Яке йому жити? Про тюленів і морських котиків думають більше.

Всі жінки думають тільки про те, любить – не любить. Робить – не робить. Приїде – не приїде. Чи зрадить – не зрадить. Тим часом, чоловік втомлюється і закриває очі. Він більше не хоче бачити ні свій бізнес, ні свою жінку, ні свою глобальну відповідальність за все. Якщо у нього щось не виходить, він мудак. Він живе з відчуттям “я мудак”, і у нього немає чарівного слова ” зате “. Це у нас все простіше. У мене не все гаразд на роботі, але зате чоловік хороший. У мене ні чоловіка, ні роботи, але зате ноги і груди. Ну так, я товста, але зате Катька ще товщі. У чоловіків це ” зате ” чомусь не працює. У тебе бентлі, але зате немає коханої жінки? Ну ти і мудак. У тебе є кохана жінка, але зате немає бентлі? Ну ти і мудак!

Самотність чоловіків словами жінки

Вони вічно вбудовані в конкуренцію – раз, і в ієрархію – два. Я б ніколи не змогла бути чоловіком. Я слабак, і часто реву під ковдрою. І мені ніхто слова не скаже. Я сама собі слова не скажу. А у справжніх героїв жорстке табу на жалість до себе.

Чим далі в ліс, тим менше я в цьому розумію. І коли у мене вистачає фантазії уявити, що їм треба іноді щоб їх просто взяли і зрозуміли, і мовчали, і принесли чай, і все це – не сьогодні і не завтра, а довго, довго, поки все не налагодиться – тоді мені здається, що я все розумію. Тоді зникає підгрунтя, і залишаються просто два дорослих людини, які можуть зробити один для одного щось хороше. Підтримуюче. Дружнє. Любляче.

Я вперше в житті про це серйозно думаю. Мені здається, вони стають все більш самотні і покинуті на тлі всіх цих курсів для стерв і жіночої самостійності. І їм не можна нікому про це говорити, про цю свою наростаюючу самотність. І з цього жалісного місця, з цього занепокоєння у мене більше ніяк не виходить щось від чоловіка хотіти. Хоча з точки зору успішних жінок я получаюсь повний мудак. Адже у мене немає шуби, чоловіка і навіть регулярної смски “добраніч, солодких снів “.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!