10 ознак чоловіка, за якого варто вийти заміж.


Сучасні реалії такі, що в гонитві за атрибутами повноцінного життя – успішною кар’єрою, блискучим зовнішнім виглядом, широким кругозором і постійною зміною вражень – ми ризикуємо не помітити найголовнішого… людини.

Для того щоб помітити, потрібно як мінімум розвинути в собі навик помічати. Але сучасним дівчатам, не до цього! Занадто багато справ: додаткова освіта, танці або фітнес, шопінг з подружкою, пізні наради на роботі, побачення «не з тими хлопцями».

Зосередься: твоє завдання – знайти гідного кандидата. Того, хто буде тебе любити і якому ти нарешті на питання «Ти вийдеш за мене?» Щиро і з жаром відповіси: «Звичайно, так! »

10 ознак чоловіка, за якого варто вийти заміж.

Отже, десять ознак чоловіка, за якого варто вийти заміж:

1. Він пристойно одягнений і добре вихований.

Розумна дівчина розгледить справжнього чоловіка і за непрезентабельним зовнішнім виглядом. Але от вміння себе добре поводити необхідно. Не шукай того, хто здатний продемонструвати аристократичну вишуканість манер, але дотримання загальноприйнятих норм – відсутність грубості, хамства – обов’язково. Бажані елементарні навички залицяння: відкрити перед дамою двері, допомогти одягтися (верхній одяг у театрі, а не свою сорочку після сексу, хоча останнє теж не завадить), заплатити в ресторані і т. п.

2. Він завжди готовий допомогти тобі, якщо це необхідно.

Це дуже важливий пункт. Чоловік, якому ти дійсно потрібна і цікава, ніколи не відмовить тобі в допомозі. Може бути, у нього не вистачить грошей на дорогий ресторан, але для того, щоб перевести речі твоєї мами з однієї квартири на іншу, він знайде і час, і сили. І не пропусти того, хто сам зауважує твої проблеми і здатний їх вирішити без зайвих слів.

3. Він щиро захоплюється тобою.

Далеко не всі чоловіки вміють говорити розкішні компліменти. Скажу навіть більше: занадто кольористі фрази на твою адресу підозрілі. Віртуозне володіння словом – це професійна зброя «пікаперів». Але постарайся помітити очі які загорілись при твоїй появі, і нехай незграбно, але щиро висловлений захват.

4. Він хоче мати міцну сім’ю і любить дітей.

Спілкуючись з тобою, чоловік так чи інакше буде висловлювати своє ставлення до традиційних цінностей. І якщо для нього діти – приблизно те ж саме, що для тебе таргани (ні до чого їх розводити), а штамп у паспорті – синонім похоронного дзвону, то варто задуматися про перспективи подальших відносин. Хоча велика любов і не таких екземплярів перетворювала в примирних сім’янинів! Але от якщо чоловік спокійно ставиться до можливого шлюбу (одержимі цією ідеєю теж виглядають підозріло), а чужі діти у нього викликають якщо не розчулення, то хоча б інтерес і бажання пограти з ними, то це позитивний симптом.

5. Він може забезпечити себе і майбутню сім’ю. Або хоча б прагне до цього.

Гроші, звичайно, не головне. Сьогодні вони є, а завтра немає. Головне – вміння і бажання чоловіка створити для вас обох і майбутніх дітей гідні умови існування. Тому не турбуй даремно тих, хто лежить на дивані. Але й не перепутай, якщо він дійсно втомився. Адже теж людина!

6. Він добре ставиться до домашніх тварин

Цей пункт, звичайно, досить спірний. Деяких в дитинстві так кусали собаки, що вони потім все життя при їх появі заїкається. Але добре ставлення до тварин, так само як до дітей і всх, хто слабший (фінансово, фізично, морально), – це показник доброти і внутрішнього благородства чоловіка.

7. Тобі з ним по-справжньому цікаво розмовляти і приємно мовчати.

В одному з творів Вікторії Токарєвої, героїня відповідаючи на питання, чим займаються чоловік і дружина, говорить без зайвих роздумів: «Вони розмовляють». Якщо тобі з людиною нема про що поговорити, то й жити ти з ним не зможеш. Ще один серйозна ознака гармонійних відносин – можливість спокійно помовчати в товаристві один одного, не відчуваючи при цьому незручності. Адже життя все-таки не світський раут, і в ній має бути місце тиші.

8. Тобі з ним по-справжньому добре в ліжку.

Справжнього шлюбу без справжнього сексу не буває. А справжній секс – це не складність виконуваних акробатичних трюків і частота використання предметів з секс- шопу. Вам просто має бути добре разом. І тоді можна щось змінювати і щось вдосконалювати. Головне – щоб ви хотіли один одного.

9. Він познайомив (або збирається це зробити) тебе з батьками (сестрою, друзями). І вони тобі сподобалися.

Чоловік і жінка, починаючи зустрічатися, рано чи пізно проходять своєрідний обряд посвячення. Вони впускають один одного в свій світ: сім’я, друзі, захоплення. Якщо тебе влаштовує оточення чоловік, сміливо записуй це в плюс ваших відносин.

10. Він зробив тобі пропозицію.

Романтично або не дуже. З падінням на коліна або без. У ресторані або в ліфті. З діамантовим колечком або з рожевою кулькою. Насправді все це не має принципового значення, якщо ти хочеш відповісти «так».

Ну і, звичайно, все це безглуздо без ще одного пункту. Ти любиш його. І цей пункт не потребує коментарів.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!