Весільні рекорди

Весільні рекорди

Найвищий весільний торт
Був виготовлений в нідерландському місті Оммен. Висота оригінального кулінарного дива склала 18 метрів 5 сантиметрів, що на 5 метрів більше, ніж у попереднього торта-рекордсмена. Над створенням весільного шедевра працювали 75 чоловік, причому підготовка до його виготовлення зайняла декілька місяців. І це не дивно, адже загальна вага елементів ласощів перевищила 5 тонн.

Найстаріша наречена
Найстарішою нареченою вважається 102-річна Мінні Манро, яка вийшла заміж за 83-річного Дадлі Рейда 31 травня 1991 р. в Поїнт-Клер, шт. Новий Південний Уельс, Австралія.

Найстаріший наречений
Найстарішим із зареєстрованих наречених є Гарі Стівенс, 3 грудня 1984 р. в 103 роки він одружився на 84-річній Телме Лукас в будинку пристарілих “Каравілла”, шт. Вісконсін, США.

Найстаріша подружня пара
5 листопада 2003 р. подружжя з Тайваню, що прожило разом 85 років, було офіційно визнане найстарішою парою в світі. Рекорд, поставлений 123 – літнім Лі Юнг – Янгом і 102 – літньою Янг Ван, які поєдналися браком у квітні 1917 року, був занесений в Книгу рекордів Гіннесу.

Найдовші заручини
Октавіо Гульен і Адріана Мартінес були заручені впродовж 67 років. Шлюбний союз вони уклали в 1969 р. в Мехіко, коли їм було вже по 82 роки.

Найстарші молодята
Самими «літніми молодятами» в світі визнані 94 – річна француженка Мадлен Франсино і її 96 – річний співвітчизник Франсуа Фернандес.

Найстарша пара, що розлучалася
Коли 2 лютого 1984 р. в Мілуоки, шт. Вісконсин, США, був офіційно розірваний шлюб 97-річного Саймона Стерна і його 91-річної дружини Іди, спільний вік колишнього подружжя складав 188 років.

“Букетик” нареченої
Коли одружується арабський принц, чекати можна чого завгодно. Виключенням не стало весілля принца Катара Таміма бен Хамада аль Тані і дочки міністра. Наречений підніс нареченій найбільший в світі букет троянд у формі 15 метрової піраміди з площею підстави 800 квадратних метрів . Букет був виконаний з екзотичних видів троянд привезених з Тайланду та Еквадору, і розміщений на набережній біля місця, де грали весілля. Дякувати Богові , що в кінці свята подружка нареченої кидала його мініатюрну копію, а не самий букет.

Найбільший посаг
Володаркою найбільшого приданого була Олена Патіньо, дочка дона Симона Ітурбі Патіньо, болівійського мультимільйонера. У 1929 р. він виділив їй 8 мільйонів фунтів стерлінгів в заповіті. А загальна сума залишеного ним спадку оцінювалася в 125 мільйонів фунтів стерлінгів.

Найдорожча весільна сукня
Весільна сукня від Елен Гренвілль з ювелірними прикрасами від Олександра Реза оцінюється більш ніж в 7, 3 млн. дол. Сукня, розшита діамантами в оправі з платини, була представлена в Парижі, Франція, у 1989 р.

Найдовша фата
З церкви 22-річна Єва Хофбауер вийшла на вулиці міста Корнойбурга (що в 20 кілометрах від Відня) у фаті, шлейф якої мав довжину 2812,55 метра. З фатою вагою 130 кілограмів колишня наречена пройшла по історичній частині Корнойбурга. Іншу частину шляху вона подолала на кабріолеті, наданому їй бургомістром міста. Фату з шлейфом несли більше 800 школярів і гімназистів.

Весільні рекорди

Найдорожче весілля
Найдорожче в світі весілля, занесене в Книгу рекордів Гіннесу, коштувало 100 млн. доларів. 20 тисяч гостей, спеціально споруджений для них стадіон і сім днів святкування, яких, говорять, все одно не вистачило, щоб молодята особисто привітали їх всіх. «За п’ять днів святкування тисяча запрошених гостей випила 5 тисяч пляшок Mouton Rothschild».Це найдорожче весілля належить нинішньому правителеві емірату Дубаї шейхові Мухаммеду бін Рашиду аль-Мактуму. У 1981 році він поєднався законним шлюбом з принцесою Саламе. Сім’я шейха витратила на святкування 44,5 млн. доларів, що на сьогоднішній день становить приблизно 100 млн. доларів. Втім, вечірка і зараз не була б руйнівною – стан шейха оцінюється в 14 млрд. доларів. Не дивлячись на те що пройшло вже чверть століття, за цей час ніхто не витратив на одруження більше шейха Мухаммеда.

Найвища подружня пара
Зріст нареченої Ганни Хенен Суон із пр. Нова Шотландія, Канада, становив 2,27 м., а зріст нареченого Мартіна ван Бюрен Бейтса з Уайтсберга, шт. Кентуккі, США, був 2,20 м.

Найконтрасніша подружня пара
Коли 14 квітня 1990 р. в Сейсин-Парізе, Франція, Фабіан Прету (1968г.р.) зростом 1,88 м. одружувався на Наталі Локью (1966 г.р.),ростом 94 см, вони стали найконтрастнішою в світі подружньою парою. Різниця в зрості сягнула у них 94,5 см.

Найбільший любитель одружуватись
Людина, записана в Книгу рекордів Гіннесу як найбільший любитель одружуватися, – Гліні «Ськотті» Вульф. У Вульфа було 19 дітей від 29 браків. Його найтриваліший брак тривав 7 років, найкоротший – 36 годин. Коли Вульф помер від інфаркту, жодна з його колишніх дружин не зажадала забрати тіло.

Новий Казанова
Згідно із Книгою рекордів Гіннесу, абсолютний рекорд по реєстраціях шлюбу належить Джованні Вільотто із Сполучених Штатів. Під 50 іменами цей Казанова вмудрився офіційно зареєструвати стосунки зі 104 довірливими жінками.

Запальне весілля, або саме найкоротше
Це сталося у Нижньому Новгороді. Весільний кортеж підїхав під сходи, що вели до Вічного вогню. Новоспечений чоловік та дружина з квітами стали підніматися. І треба ж було такому статися: чоловік випадково став на поділ весільної сукні. Молода дружина, не довго думаючи, відважила «коханому» ляпас. Чоловік промовчав. Але, підійшовши до Вічного вогню, він дістав з кишені свідоцтво про шлюб і кинув його в полум’я прямо на очах в своєї дружини, що втратила дар мови. «Подружня пара» мовчки зійшла вниз, кожен
сів в свою машину, і роз’їхалися в різні боки. Шлюб тривав рівно 25 хвилин.

Весільні рекорди

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!