Найширші у світі стегна


Найширші у світі стегна

 

 

 

Зовсім недавно в Книгу рекордів Гіннеса записаний новий і дуже цікавий рекорд – виявилося , що у мешканки Лос- Анджелеса Мікель Руффінеллі найширші у світі стегна.

Ріст всього в 156 сантиметрів , фігуру Мікель Руффінеллі інакше , ніж пишною не назвеш. Вона є матір'ю чотирьох дітей , її вага – 190 кг , а об'єм в стегнах – 2,4 метра. Але 39 -річну рекордсменку абсолютно не бентежить той факт , що в ширину вона набагато більше , ніж в довжину.

Сама вона стверджує , що любить свою фігуру і зовсім не бачить причин , щоб сідати на дієту. Інша справа , якби були проблеми зі здоров'ям. Але їх немає! Вона також вважає , що чоловіки зовсім не люблять худеньких дівчат , їм велике подобаються дівчата з фігурою у вигляді « пісочного годинника ».

Мікель Руффінеллі абсолютно впевнена , що має саме таку спокусливу фігуру. Її думку базується на тому факті , що маючи настільки широкі стегна , вона має досить тонку талію – всього 1 метр. Але у цієї жінки є цінителі і навіть шанувальники її фігури. Недарма ж вона працює моделлю і отримує до тисячі доларів за одну єдину фотосесію.

 

 

 

 

 

Найширші у світі стегна

 

У Мікель другий чоловік – фахівець ІТ. Вони вже 10 років живуть разом. Чоловік Мікель запевняє , що дуже задоволений зовнішнім виглядом своєї дружини , бо вважає її фігуру дуже привабливою і сексуальною.

Але крім радощів , нової рекордсменці Книги рекордів Гіннеса потрібно миритися і з деякими незручностями – вона не вміщається в звичайний автомобіль, тому їздить на власній вантажівці . Крім того , Мікель не має можливості сидіти на звичайних стільцях , а ліжко їй довелося зробити на замовлення …

 

 

 

 

 

 

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!