Чому любов проходить?


Чому любов проходить?

Найголовніше любовне питання у подружньому житті залишається: чому проходить любов? І взагалі через що ми це питання задаємо?

Насправді ж багато пар реєструють стосунки і навіть не задаються очевидним питанням: чим же насправді є ці, так звані, сімейні відносини, що робити в повсякденному спільному побуті і чим можуть бути небезпечні сімейні обов’язки. Вони одружуються або виходять заміж з різних причин, але одна з основних є створення ілюзії прекрасного життя, оточеній романтикою, яка створена телебаченням і книгами про кохання. Виходячи з цього, питання стоїть сформулювати інакше – а існувала взагалі між ними справжня любов?

І чим взагалі це, любов, насправді є? Саме на це питання існує стільки ж відповідей, скільки і людей і для кожного воно несе відтінок індивідуальності. Чи можна назвати любов’ю той період, коли пара починає зав’язувати стосунки: перше побачення, скромні поцілунки, далі спільні мрії про весілля, подружнього життя і загальних детишка . Все це з початку закохана пара сприймає, як романтичні моменти, вони думають, що подібний стан протривати протягом усього їхнього життя. Але, проте, після весілля починається рутина і з’ясовується, що, новоспечений чоловік не може не розкидати свої шкарпетки в кожен кут, а дружина не в змозі припинити щосекундний контроль і капання на мізки. Звідси й беруть свій початок перші сварки побутового характеру. Питання залишається: куди поділася та сама справжня любов? А відповідь перед самим вашим носом: не було між вами ніякої любові … Це називається іншими словами: пристраст , ніжність, прихильність – все, що тільки приходить на розум, але не справжня любов.

Вся справа в тому, що справжня любов триває вічно, щира любов не проходить. Вона всього лише в подружньому житті трохи перетворюється. І Вона, справжня любов, проявляє себе через деякий спільно прожитий період, коли ти в курсі всіх його хороших і поганих сторін поведінки. Але, не дивлячись на всі негативні риси характеру партнера, все одно помічаєш в ньому тільки хороше і закриваєш очі на погане. Коли ти готовий сприймати свою другу половинку такою, яка вона є, не намагатися перебудувати її під себ , не обмежувати її в чомусь – ось це і є справжня любов. І все ж, з якої причини любов зникає? Дуже просто: вони не в змозі витримати в їх відносинах стадію притирання. Кожен з них, не помічаючи нічого іншого, намагаючись підім’яти і переробити партнера під себе, зрештою, розлучаються через те, що «не зійшлися характерами».

Чому любов проходить?

Для того, щоб збереже вашу любов, необхідно багато витраченого часу на роботу з самим собою. Необхідно суворе визначення того, чого ти чекаєш і, що очікуєш, для себе, отримати від цих відносин. Ти чітко повинен вирішити – чи потрібен тобі цей чоловік. Справжня любов може запалитися від невеликого поваги і трохи терпіння. Ну а найголовніше, це бажання бути щасливим саме з цією людиною. Така міцна любов з’являється через чималий проміжок часу і перевіряється роками. Вона не зникне, доти, поки ми самі не приймемо таке рішення. ♥

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!