Цікаві та дивовижні факти про 2016 рік


Новий рік 2016 обіцяє багато цікавих подій. Свято допомагає нам підвести підсумки за минулий час і побудувати плани на майбутнє. Знаючи ці секрети і символи 2016 року, Ви напевно зможете використовувати всі переваги року Червоної Вогненної Мавпи. Запам'ятайте їх!

1. Рік Червоної Вогненної Мавпи фактично починається 8 лютого 2016.
За східним календарем новий рік починається в лютому, в ніч другого місяця зимового сонцестояння.

2. Рік Червоної Вогненної Мавпи закінчується 27 січня 2017.
За тим же східним календарем цей рік завершиться не 31 грудня, а трохи пізніше.

3. 2016 рік – рік кардинальних змін
Мавпа – істота весела і активна, ці тварини часто ризикують, бажаючи дістатися до видобутку, і найчастіше отримують винагороду. Цього року нам варто поводитися так само – настав час відкинути страхи і влаштувати важливі зміни в житті.
Астрологи попереджають: цього року активізуються авантюрні і хитрі люди, тому не дуже довіряйте малознайомим особистостям.
Ще одна порада на цей рік – не топчіться на одному місці. Якщо Ви відчуваєте, що щось не так, відразу кидайте цей шлях і шукайте нові, не намагайтеся зупинитися і проаналізувати причини невдач.

4. Стихія 2016 року – вогонь
Серед основних 5 елементів цей рік відзначений стихією вогню. Саме тому він буде особливо яскравим і блискучим.
Вогонь також символізує пристрасть, що принесе багато емоцій, приємних моментів, креативність і стрімкість. Однак астрологи попереджають: не підходьте до вогню занадто близько, це може принести проблеми в прямому і переносному сенсі.

5. Щасливі кольору 2016
Цього року не буде панувати якийсь один колір. Астрологи повідомляють, що найбільш сприятливими є яскравий червоний, яскравий синій, білий і золотий кольори.

6. Вдала сторона світу: Захід
Експерти рекомендують робити всі справи в західному напрямку. Наприклад, при плануванні поїздок вибирайте країни і міста, які знаходяться на Заході від Вас. Це принесе найкращі враження і вдалий відпочинок.

7. Талісман 2016
Найактивніший талісман цього року – Пі Яо або бікси (Bixie). Це китайська міфічна істота і талісман фен-шуй. Пі Яо зазвичай зображують особою собаки-лева і крилами.
Також принесуть удачу будь-які аксесуари із зображенням мавпи. З каменів удачу приноситимуть нефрит, тигрове око, рожевий кварц, аквамарин.

8. Щасливі години
Для китайців кожна година доби позначається знаком певної тварини. Цього року найбільш вдалими будуть години мавпи (15:00-17:00), години дракона (7:00-9:00), години змії (9:00-11:00) і години щура (23:00-01:00).

9. Щасливі числа: 4, 6, 9
Найвдаліші числа цього року – 4, 6 і 9. Однак 9 особливо виділяється з цього списку, оскільки Мавпа є 9 по рахунку знаком зодіаку. Це число зазвичай пов'язують з пригодами, амбіціями і гострим розумом.

10. Вдалі квіти
Цього року дві найбільш вдалих для будь-яких моментів квітки: хризантема і індійська бузок. Натякніть про це своїм чоловікам.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!