Цікаве про музику

Щодня ви насолоджуєтеся улюбленими піснями і не можете прожити без них і дня? Щоразу ви шукаєте нову музику, яка б підкорила ваше серце і душу? Але навіть найпалкіші меломани не можуть знати всього про своє захоплення. Адже світ музики приховує безліч цікавих фактів. "Яких?" – Запитаєте ви. Ось, наприклад, цікава новинка у світі у музики.

Музикант, що грає на піаніно на льоді

Відомий італійський композитор і піаніст Людовіко Ейнауді виконав один зі своїх власних творів на плавучій платформі в Північному Льодовитому океані, в передній частині льодовика "Wahlenbergbreen" в Шпіцбергені, Норвегія. Композиція "Елегія для Арктики" була створена, так як Людовіко був натхненний вісьмома мільйонами голосів з усього світу, які закликають до захисту Арктики. Нижче представлено відео, тож ви особисто можете прослухати, побачити та оцінити цей неповторний витвір мистецтва.

Музикант, відомий своєю композицією для фільму "Чорний лебідь" і телесеріалу "Доктор Живаго", побував на борту корабля Грінпіс "Арктик Санрайз" напередодні недільного засідання Комісії OSPAR (20-24 червня), яка могла б забезпечити перші Особливо охоронювані природні території (ООПТ ) в Арктиці в міжнародних водах.

2,6 на 10 метрів штучний айсберг був виготовлений з понад 300 трикутників з дерева, що загалом важило близько двох тонн. Рояль Ейнауді був розміщений на верхній частині платформи.

"Тут для мене був великий досвід. Я міг бачити чистоту і крихкість цієї області своїми очима і інтерпретувати пісню, яку я написав, щоб зіграти на найкращій сцені світу. Важливо, що ми розуміємо важливість Арктики, намагаємося зупинити процес руйнування і захистити його ". – Людовіко Ейнауді.

Ось так, завдяки таким важливим та водночас сумним подіям та талановитим людям у світі народжується справжня душевна музика!

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!