Найоригінальніші в світі ялинки


1. Ялинка в дорогоцінних каменях (Найдорожча у світі)

Найоригінальніші в світі ялинки

Найоригінальніші в світі ялинки

Вартість: $11 млн

Найдорожча в історії різдвяна ялинка була встановлена в люксовому готелі Emirates Palace в Абу-Дабі в 2010 році. Вартість самого дерева не перевищувала кількох тисяч доларів, а от у випадку з ялинковими іграшками рахунок йшов уже на мільйони: при їх створенні використовувалися перли, золото, діаманти, сапфіри, смарагди. На ялинку повісили не тільки дорогоцінні кульки, але і ювелірні прикраси: годинники, браслети, намиста. Настільки помпезне святкування Різдва в мусульманській країні здається необґрунтованим, але адміністрація Emirates Palace керується не національними звичаями, а запитами багатих постояльців. Так, в готелі встановлений автомат, що торгує золотими злитками, а у вартість проживання входить користування приватним літаком.

2. Ялинка від Swarovski

Найоригінальніші в світі ялинки

Вартість: близько $500 000

Щоб виправдати звання головного спеціаліста зі стразів, компанія Swarovski щороку тішить шанувальників своєї продукції авторськими різдвяними ялинками, які переливаються всіма кольорами веселки. Найбільш примітна з них була зібрана в 2010 році в центрі Гонконгу. Ялинка являла собою конус тридцятиметрової висоти. На його грані був нанесений візерунок, складений більш ніж з 20 млн золотистих та сріблястих кристалів Swarovski, спеціально доставлених з Австрії. При світлі дня «дерево» виглядало не дуже ефектно, зате ввечері і вночі, коли працювало підсвічування, ялинка справляла велике враження: туристи зізнавалися, що здалеку її цілком можна було переплутати з гонконгським хмарочосом.

3. Ялинка з компакт-дисків

Найоригінальніші в світі ялинки

Аудіокасети і компакт-диски відходять в минуле. На зміну їм прийшли цифрові аудіозаписи з Інтернету — зручніший і дешевший формат. Зате з цифрової музики не зробиш різдвяну ялинку, як зробив її з касет і CD художник Томас Дейнінгер.

4. Ялинка з бочок від віскі

Найоригінальніші в світі ялинки

Найоригінальніші в світі ялинки

Невелике американське містечко Лінчбург (штат Теннесі) відоме всьому світу як батьківщина віскі Jack Daniel’s. І, звичайно ж, саме в цьому населеному пункті була створена різдвяна ялина, зроблена з 140 бочок із згаданим спиртним напоєм усередині. Відкриття настільки незвичайного об’єкту було відсвятковано сотнями літрів Jack Daniel’s.

5. Ялинка з венеціанського скла

Найоригінальніші в світі ялинки

Скляні вироби, що створюються на венеціанському острівці Мурано, вважаються найкрасивішими, якіснішими і дорожчими в світі. А цього року у Венеції з’явилася і різдвяна ялинка заввишки 8.5 метрів, зроблена з цього скла. Важить вона три тонни.

6. Ялинка з пластикових пляшок

Найоригінальніші в світі ялинки

Найоригінальніші в світі ялинки

В литовському місті Каунас на площі перед торгівельним центром встановили різдвяну ялинку з 40 тисяч використаних пластикових пляшок. Автор концепції екологічних ялинок — дизайнер Іоланта Сидтін (Jolanta Smidtien?).

7. Ялинка з магазинних візків

Найоригінальніші в світі ялинки

Найоригінальніші в світі ялинки

Художник Ентоні Шмітт (Anthony Schmitt) прикрасив торгівельний центр Edgemar в Санта Моніці ялинкою з магазинних візків. Її висота 10 метрів. На створення конструкції було потрібно 86 металевих корзин. Це не перше «корзинове дерево» Ентоні, оригінальні ялинки художник збирає з 2007 року.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!