Проект “Objective Europa” – квиток в один кінець на крижаний супутник Юпітера


Проект "Objective Europa" – квиток в один кінець на крижаний супутник Юпітера

Проект “Objective Europa” – вельми амбітний захід. Група колишніх фахівців і учених НАСА розробляють план по відправці людей на крижаний супутник Юпітера Європу, який розташований від Землі на відстані 628 300 000 кілометрів. Для учасників місії це буде квиток в один кінець.
В космічного апарату Галілео пішло шість років на те, щоб долетіти до Юпітера. Проте учасники місії зможуть здолати цю відстань за шість місяців, як вважають фахівці. Це стане можливим завдяки сучасним ракетним двигунам.
Як відомо, в найближчому майбутньому планується місія на Марс, яка для учасників польоту стане так само квитком в один кінець. Кількість добровольців, що бажають взяти участь в цій місії, вже налічує понад 200 тисяч чоловік.
Проте подорож на Європу буде зовсім іншим. Це буде політ на далекий і крижаний супутник, який обертається по орбіті довкола гігантського газового Юпітера далеко за поясом астероїдів. Цей супутник покритий завісою таємниці. Можливо, на ньому існує життя з причини гіпотетичних підповерхневих океанів і активних геологічних процесів.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!