45 кінофактів


45 кінофактів

1. Всі телефонні номери в США починаються з цифр 555.
2. Незалежно від того, наскільки сильно постраждав космічний корабель, його внутрішня гравітаційна система ніколи не пошкоджена.
3. Всі говорять на англійській, незалежно від того, звідки вони родом. Навіть прибульці з космосу, не дивлячись на те, що ніколи не були на Землі і, відповідно, не чули про Землю або землян.
4. Коли ви вимикаєте світло, щоб лягти спати, все у вашій кімнаті буде добре видно, але небагато в голубуватих тонах.
5. Всі комп’ютерні диски працюють на всіх комп’ютерах, незалежно від програмного забезпечення.
6. Телевізійні новини, як правило, передають випуск, який зачіпає вас особисто в той самий момент, коли ви включаєте телевізор.
7. Найближчі родичі взагалі не схожі один на одного, або мають швидкоплинну схожість.
8. Незалежно від того, наскільки нечітка фотографія, її можна збільшити і розглянути до найдрібніших деталей.
9. Навіть між собою всі іноземці вважають за краще говорити англійською мовою.
10. Всі письменники – багаті, всі видавничі компанії – гламурні, всі художники мають великі привабливі добре освітлені студії на верхньому поверсі.
11. Якщо експерт робить прогноз і йому не вірять – збудеться все саме так, як він передбачив. Якщо вірять – цього ніколи не станеться.
12. Більшість лептопів – досить потужні, щоб перехопити управління комунікаційними системами будь-яких ворожих інопланетних цивілізацій.
13. У кухнях немає світла, тому, якщо ви зайдете на кухню вночі, то вам доведеться відкрити холодильник і використовувати його для освітлення.
14. Вентиляційна система будь-якої будівлі — чудове укриття. Ніхто і не подумає шукати вас там, і ви сміливо можете дістатися по ній до будь-якої точки будівлі.
15. У всіх бомбах вбудовані електронні лічильники часу з великим червоним табло, так що ви завжди точно знаєте, коли вони вибухнуть.
16. Всі ліжка мають спеціальні ковдри, що мають l-форму, які прикривають жінку до плечей, а чоловіка біля неї лише до поясу.
17. Герої фільмів надзвичайно швидко набирають текст, причому ніколи не користуються клавішею “пропуск”.
18. Губна помада ніколи не зітреться, навіть якщо ви пірнаєте з аквалангом.
19. Якщо у фільмі є другорядний герой і темний підвал, в який не варто входити, то цей герой обов’язково зайде туди, щоб поставити там ідіотське питання «Хто там?» і отримати по голові.
20. Якщо ви блондинка приємної зовнішності, то, швидше за все, ви станете усесвітнім експертом по ядерній зброї у віці 22 років.
21. Якщо ви ведете автомобіль по абсолютно прямій дорозі, вам просто необхідно різко крутити бублик зліва направо кожні декілька секунд.
22. Якщо щось випромінює радіацію, воно неодмінно світиться зеленим світлом.
23. Лиходії мають такі злісні фізіономії, що їх треба заарештовувати лише на вигляд.
24. Кашель зазвичай служить симптомом невиліковної хвороби.
25. Коли розплачуєтеся з таксистом, не дивитеся в гаманець — беріть наздогад і віддавайте. Завжди виявиться необхідна сума.
26. Будь-який замок може бути за лічені секунди відкритий кредитною карткою або канцелярською скріпкою, якщо це не двері в будівлю, що горить, де залишилося дитя.
27. Будь-який комп’ютер завантажується не більше ніж за 2 секунди.
28. Будь-яка людина, що прокинулася від кошмару, різко сідає і починає важко дихати.
29. Знаходячись в будинку з привидами, жінка повинна досліджувати будь-яке джерело дивних шумів, надівши свою найвідвертішу нижню білизну.

45 кінофактів

30. Немає жодної різниці, скільки ворогів у вас в бійці, якщо ви застосовуєте техніку бойових мистецтв. Ваші вороги терпляче чекатимуть, танцюючи довкола, поки ви не відправите їх всіх поодинці в нокаут.
31. Ніколи не буває проблем парковки перед будь-якою потрібною вам установою. 32. Новонароджені діти здатні лепетати, самостійно перевертатися і тримати голову.
33. Одного єдиного сірника вистачає, щоб освітити кімнату величиною із стадіон.
34. Перед тим, як випустити кулю в героя, лиходій обов’язково декілька хвилин читає йому нотацію, щоб герой міг придумати яку-небудь капость щоб уникнути неминучої смерті.
35. Персонажі фільмів ніколи не друкують з помилками.
36. Пошук в Інтернеті завжди дає вам саме те, що ви шукали, незалежно від того, наскільки загальні ключові слова ви задали.
37. Після 15 років спільного життя любляче подружжя продовжує кожні п’ять хвилин пристрасно цілуватися.
38. При проведенні будь-якого поліцейського розслідування необхідно хоч би раз відвідати стриптиз-клуб.
39. Собаки завжди знають, хто поганий, і гавкають на нього.
40. Терористи при розпайці бомб свято слідують колірній схемі з методички ФБР. 41. У середньовічних селян були чудові зуби.
42. Чим сильніше чоловік і жінка ненавидять один одного, тим більше вірогідність того, що вони закохаються до кінця фільму.
43. Людина, якій ви більше всіх довіряєте, найімовірніше – шпигун.
44. Шестизарядні пістолети стріляють по 30–40 разів.
45. Ейфелева башта видна з будь-якого вікна в Парижі.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!