Цікаві факти про McDonald’s


Цікаві факти про McDonald’s

Ну як можна не любити цю смакоту, але в цей же час як її можна любити! Всі ми знаємо про шкоду фастфуда, але всеодно продовжуємо його їсти. Пропоную познайомитися трошки ближче з відомою компанією Mcdonald’s. Отже далі підбірка цікавих фактів про Mcdonald’s.

Окрім смаку продуктів для «Макдоналдса», компанія «Інтернейшнл Флаворс енд Фрагрансез» («Міжнародні смаки і аромати») виробляє запах 6 з 10 найпопулярніших духів світу, включаючи «Бьютіфул» «Есті Лаудер» і «Трезор» «Ланкома». А також запахи мила, засобів для миття посуду і шампунів. Все це результат одного процесу. Отже миємося ми фактично тим же, що у нас на вечерю, але всеодно краще цього не їсти :).

Текучка кадрів у фастфуді – до 400%. Типовий працівник звільняється з кафе вже через 4 місяці. Серед працівників багато підлітків з бідних сімей і іммігрантів, особливо з Латинської Америки, які знають по-англійськи лише назви блюд в меню.

У 1970 році американці витрачали на цю їжу 6 млрд доларів в рік, в 2001 році більше 110 млрд. Це більше, ніж на вищу освіту, комп’ютери, автомобілі. Більше, ніж на книги, фільми, журнали, газети, відео і музику – разом узяті.

Середній американець з’їдає 3 гамбургери і 4 порції картоплі кожного тижня.

Кожен восьмий робітник США колись працював в Макдоналдсі.

Макдоналдс споживає свинини, яловичини і картоплі більше всіх в США, курки – трохи менше, ніж фастфуд «Кентуккі фрайед чикен».

Смак картоплі з Макдоналдса подобається всім. Раніше він залежав виключно від жиру, в якому її смажили. Десятки років це була суміш 7% бавовняного масла і 93% яловичого жиру. У 1990 році люди озброїлися на холестерол, і у фастфудах перейшли на 100% рослинну олію. Але смак-то потрібно було залишити тим же! Якщо ви сьогодні запитаєте в Макдоналдсі зведення про склад блюд, то в кінці довгого списку прочитаєте скромне «натуральний ароматизатор». Це універсальне пояснення того, чому у фастфуді все так смачно.

Золоті арки «Макдоналдса», на думку психолога Луіса Чеськина — фрейдистський символ. Це «пара величезних грудей» матінки Макдоналдс.

Маленька зарплата і відсутність захисту праці підміняється створенням «духу команди» у юних працівників. Вже давно менеджерів «Макдональдса» вчать, як грамотно хвалити підлеглих і створювати ілюзію їх незамінності. Адже це дешевше, ніж підвищувати зарплату.

Цікаві факти про McDonald’s

Ну що ви вже зголодніли читаючи ці цікаві факти про Макдональдс?? Чому б не перекусити здорової їжі.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!