8 реальних людей, життя яких обірвалося через сміх


Вчені стверджують, що сміх продовжує життя, але на практиці не для всіх. Історії відомі реальні випадки, коли люди вмирали від реготу. Під час тривалого сміху може виникнути аневризма мозку, інсульт, зупинка серця, а також асфіксія. Якщо в людини вроджений порок серця, їй слід уважно стежити за тривалістю свого сміху, інакше це може призвести до летального результату. Нижче представлені реальні випадки, при яких люди вмирали від сміху.

Отже, топ-8 реальних людей, що померли від сміху:

1. Алекс Мітчелл, який жив у Британії і працював муляром, несподівано помер в 1975 році. Вся справа в його улюбленій передачі "Добряки". Під час перегляду Алекс сміявся так сильно, що його серце не витримало. Пізніше його дружина написала до редакції листа з "вдячністю", що творці проекту зробили останні хвилини його життя найщасливішими.

2. У Данії в 1988 році пішов з життя Олі Бентзен, який працював лікарем. Виною його несподіваної смерті став цікавий фільм "Рибка по імені Ванда", при перегляді якого у людини стався інфаркт через сильний, невпинний сміх. Невеликий уривок з фільму Ви можете подивитися самі.

3. Причина смерті таїландця Дамноен Саен-Ама – серцева недостатність, викликана сміхом уві сні. Випадок був зафіксований в Таїланді, свідком якого була його дружина. Дружина намагалася розбудити Дамноена, але не змогла. Через кілька хвилин Саен-Ама перестав дихати, а серце зупинилося.

4. Нестримний регіт забрав з життя і фермера, який жив в Індіані в 1893 році. Сміх фермера тривав близько години, причиною якого був жарт одного з знайомих. У підсумку серце не витримало і зупинилося назавжди.

5. Зевкіс, який жив у V столітті до нашої ери в Греції, славився своїми художніми талантами. Художнику надійшло замовлення від клієнта, який попросив намалювати портрет жінки похилого віку в образі Афродіти. Сміявся живий талант близько 30 хвилин, після чого помер.

6. Прихід короля Карла II до влади в 1660 році в Англії послужив приводом кончини аристократа Томаса Замок Аркарта. Отримавши таку звістку, Томас не зміг зупинитися від реготу.

7. Придворний блазень Бор, який жив в 1410 році, став мимовільним винуватцем смерті короля Мартіна I. Після щільного обіду, король попросив розповісти смішну історію, і блазень розповів про випадок з молодим оленем, який зачепив свій хвіст за гілку дерева. Від сильного реготу у короля настала асфіксія, яка призвела до загибелі.

8. Італійський письменник Пьерто Аретіно розбив собі голову через тривалий сміх і помер на місці.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!