Топ-7 законів природи і їхній вплив на життя людини


1. Закон десятини. У житті все повертається до нас бумерангом незалежно від того, хороший ви вчинили вчинок чи поганий. Всесвіт все повертає назад. І зовсім не обов’язково, що це будуть матеріальні речі, гроші, наприклад. Це можуть бути і нові знайомі, примирення з ворогом чи здоров’я. Погодьтеся, що це куди краще і важливіше, ніж гроші.

2. Закон кругообігу. Не бійтеся втратити те, що у вас вже є, адже ви обов’язково отримаєте те, що ви хочете. Все повертається на свої місця.

3. Закон множення. Якщо ви поділитеся з кимось тим, що у вас є, то воно повернеться до вас і примножиться ще на десять. Дуже важливо ділитися з оточуючими і не скупитися. Якщо ви володієте важливим або рідкісним даром, що не таіте це. Допомагайте людям, якщо вони просять. Будете тримати ваш дар у собі, тільки зробите гірше. Адже ви можете втратити свій дар або він пропаде марно. Цей закон говорить про те, що якщо ви будете ділитися, то привернете до себе ще більше благ.

 

4. Закон порожнечі. Не бійтеся розлучатися зі старим. Припустимо, що вам потрібні нові мешти. Для початку викиньте або віддайте старі. Не «завантажуйте» себе стереотипами.

5. Закон творчості. Завжди намагайтеся пізнавати щось нове. Відвідуйте якомога більше цікавих виставок і галерей. Це допоможе вам стати освіченішими і набратися нового натхнення, подивитися на речі по-новому.

6. Закон вибачення. Ви повинні навчитися прощати. Якщо у вашому серці живе ненависть і злість, то любов там вже точно не зможе оселитися. Забувайте старі образи і йдіть назустріч новому. Навчіться прощати людей, які заподіяли вам біль і ви побачите, що жити стане набагато простіше. 

7. Закон думки. Наші думки мають дуже велику силу. Якщо ви хочете домогтися покращення, то для початку ви повинні уявити його у своїй голові. Уявіть те, чого ви найбільше бажаєте. Головне, не розповідаєте нікому. Зберігайте – це уява тільки для себе!

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!