Японський сад квітів «Hitachi Seaside Park»


Колись давно, територія біля містечка Хітачінакі, де був розташований сад, належала Америці, тому тут розташовувалися військові бази. Однак у 1973 році вона була передана японському уряду і вже в 1991 році невелика частина парку була відкрита для відвідувачів. У 2013  році виповнилось рівно 50 років з того моменту, як землі знову відійшли у користування Японії і було вирішено перетворити їх на чудові квітучі сади.

Це чудово місце назвали красивою фразою «Hitachi Seaside Park». У перекладі з японської мови «Hitachi» означає «світанок», тому парк часто називають «світанковою країною квітів». На площі 120 га посаджено численне розмаїття кольорів. Кожен сезон переважають різні види. Якщо ви потрапите в сад навесні, то зможете насолодитися різнокольоровими тюльпанами, а також квітучою сакурою. На початку літа тут цвітуть лілії, нарциси і незабутньої краси блакитні немофіли. Вам дуже пощастить, якщо потрапите в парк восени. Саме тоді, зелені пухнасті кущики під назвою Кохія поступово стають яскраво червоними. Цей чудовий вид розбавляє своїми ніжними рожево-білими квітками космея.

Якщо подивитися з боку, здається, що кохія схожа на ялинку. Але тільки коли ви доторкнетеся до її м’яких гілочок руками, ви відчуєте, що цю рослину ніщо не пов’язує з колючою ялинкою.

Не дивно, що тут проходять численні фестивалі квітів, під кожен з яких частина парку цвіте буйним цвітом. Один з таких називається «Гармонія немофіла», коли 4,5 мільйона немофіл небесного кольору розпускаються на пагорбах. Крім самих рослин, у парку є луна-парк, зоопарк, кондиціонер, місця, де можна поїсти і просто відпочити від повсякденних турбот з вашими друзями або родиною.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!