Цікаво знати – Колодязь Тора на мисі Перпетуа


Багато людей, навіть місцеві жителі штату Орегон не підозрюють про існування такого дивного, створеного природою  місця під назвою Колодязь Тора. Розташоване на мисі Перпетуа, під час припливів і інтенсивних прибоїв вода, що стікає в «колодязь» утворює просто фантастичні пейзажі. Цим користуються фотографи, адже хороші знімки цього явища можна отримати в будь-який час доби. Тим не менш, безліч гострих каменів і неприборкані хвилі, в мить можуть обернути приємне проведення часу в трагічний кінець.

Влада Північної Америки ще в 1960 році побудувала спеціальний центр для відвідувачів мису Перпетуа, щоб виділити його унікальну красу, при цьому, не піддаючи небезпеці його екосистему. Відпочинок на природі, подорожі, походи, екскурсії, а також спостереження за сірими китами, от що зробило це місце настільки популярним для туристів. Найбільш знамениті природні пам’ятки мису Перпетуа відвідувачі хочуть побачити в першу чергу. Одним з них є Devil’s Churn – довга тріщина в прибережній скелі, яка заповнюється водою хвиль, що б’ються об неї.

Головною перлиною цього місця є саме цей Колодязь Тора. Води припливу створюють справжній гейзер, який вивергається з глибин колодязя і розсипається мільйонами солоних бризків. Красиві літні пейзажі тут можна спостерігати лише в теплу пору року, адже під час зимових штормів мис Перпетуа може виявитися по-справжньому небезпечним місцем. Стікаюча в «безодню» вода неминуче огортає себе легендами, які свідчать, що Колодязь Тора є справжніми Воротами в Пекло.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!