7 вражаючих мінеральних каменів


Опал

Опал можна зустріти у вигляді наросту, невеликих скупчень, у вигляді пластин, схожих на скло, а також у формі сталактитів. В народі його називають каменем “неоправданих надій”. Вважають, що він розвиває таланти його власника. Одних він штовхає на безумні поступки, а інших – навпаки, оберігає від них. В природі існує декілька видів опалів і, як не дивно, кожен має свої лікувальні властивості та супроводжуючі прикмети. 

Флюорит

Флюорит має різноманітні форми та кольори. Найчастіше зустрічається зелений і фіолетовий флюорит, рідше трапляється блакитний, жовтий та рожевий. Існує також оптичний камінь – він без кольору, тобто прозорий. Флюорит має ісоричне значення. Його під час Другої світової війни використовували для виготовлення приладів нічного бачення.

Крокоїт

Крокоїт називають каменем-клоуном. Він ніби-то веселить свого господаря, піднімає йому настрій, допомагає йому бути в центрі уваги, оскільки колір каменя привертає до себе увагу оточуючих. Цей камінь має декілька назв. З грецької  crocos означає “шафран”, також його величають сибірським червоним свинцем, калохромом, леманітом.

Родохрозит

Родохрозит ще називають марганцевим або малиновим шпатом. Така назва походить від однойменного малинового кольору, який обумовлений присутністю марганця в складі речовини. Однак, коли родохрозит має у собі кальцій, його окрас бліднішає, а частка заліза, відповідно, надає бурого або ржавого відтінку.
За повір’ями, йец камінь має магічні здібності та уособлює любов і енергію.

Азурит

В середньовіччі цей камінь називали “мідною синевою”. Про нього навіть писав Арістотель. Свою назву азурит отримав ще в 1824 році французьким дослідником-мінерологом Ф.Беданом. Особливо ним цікавляться колекціонери: прикраси з цим каменем вартують шалені гроші, оскільки природа нас обділила синіми мінералами. До речі, азурит єдиний синій мінерал, який закипає в соляній кислоті.

Аметист

Аметист – це кварц, але від легко фіолетового до темно фіолетового кольору. Цей камінь вважають символом щорості та чистих намірів. Найкумеднішим є походження назви каменя. В перекладі з давньогрецької вона звучить “неп’яний”. Отже, в давні часи вважали, що аметист рятував від оп’яніння – “всмоктував” в себе алкогольні випари, залишаючись при цьому “тверезим”.

Тигрове око

Тигрове око, або, як його ще називають, котяче око має ржаво-золотисте забарвлення. Вважають, що цей камінь допомагає нам визначитись зі своїми бажаннями, проте, лише справжніми та необхідними. “Захищає” від проблем із шлунковим трактом. Також тигрове око допомагає бачити в темноті, “включає” котячі чуття.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!