Чому нас щороку лякають кінцем світу і кому це вигідно?


Чому нас щороку лякають кінцем світу і кому це вигідно?

Основна мета цієї інформаційної бомби — залякати населення, за будь-яку ціну відвернути від реальних, насущних проблем, пов’язаних з економічною кризою. Людина вже спокійніше сприйме інформацію про своє звільнення, якщо взнає, що жити залишилося всього пару років. Навіщо боротися за свої соціальні права, виходити на демонстрації, вимагати відставки уряду? Перед загальною загибеллю це все відступає на другий план, стає нікчемним.
Подібні «сенсації» з’являються зараз як гриби після дощу. Нав’язливо, день за днем, ЗМІ пережовують інформацію про те, що древній календар індійців майя закінчується в 2012 році. Натовпи екстрасенсів закликають людство готуватися до природних катаклізмів. Ви відмітили, який великий наплив екстрасенсів на всіх телеканалах?
Світова фінансова олігархія серйозно ослабла і дуже боїться втратити свою владу. Оскільки старі важелі впливу на населення вже не працюють, світова «еліта» включила найнебезпечніший і сильніший спосіб управління — залякування населення будь-якими способами, включаючи «наукові» обіцянки кінця світу.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!