Світло в кінці тунелю


Часто ми задаємо собі питання «а що стається з нами після смерті». Найпопулярніша відповідь – ми потрапляємо на небеса, саме це кажуть батьки дітям, родичі яких відходять в «інший світ». Є теорія, на якій побудовано  чимало фільмів, про рай і пекло, які знаходяться на небі та глибоко під землею.  Відповідно люди, які у своєму житті зробили багато добра, потрапляють в рай, а ті, які вели недобросовісний спосіб життя – в пекло. Однак, люди, які пережили клінічну смерть, стверджують, що бачили славнозвісний тунель зі світлом в кінці. Найцікавіше те, що спеціалісти змогли довести, що цей тунель таки існує.

 

Американські вчені проводили досліди на лабораторних мишах і виявили, що вони бачать ті самі картинки перед смертю, що й люди, те саме світло в кінці тунелю. Після смерті мозок продовжує працювати ще протягом півхвилини. Власне, за цей час вченим за допомогою електроенцефалограми вдалось виявити активність у всіх відділах мозку. На їхню думку, імпульси, які видавав вмираючий мозок, й стали причиною виникнення «світла в кінці тунелю».

Автор експерименту Джимо Борджиган стверджує, що результати дослідження не тільки обґрунтовують і доводять існування феномену тунеля, а й спростовують деякі факти, доведені раніше.  Ось, наприклад, виявили, що мозок видає найсильніші імпульси лише після зупинки серця. І, власне, вони викликають в людей і тварин галюцинації.

 

 

 

 

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!