17 способів посилити свою енергетику. Досягай балансу у своєму житті!


У кожної людини є своя енергетика. Цим словом позначають енергію, яка міститься всередині особистості, а також – енергію, яку особистість випромінює, віддає зовнішньому світові. Щоб твоє життя складалося добре, енергетика повинна бути на високому рівні, запас енергії всередині повинен бути достатньо високим, а енергія, яку ти віддаєш – позитивною. Тоді настає гармонія, всі справи йдуть успішно, а твоє самопочуття наближається до позначки істинного блаженства.

Ці способи підвищення своєї особистої енергетики діють безвідмовно. Будь-яка людина за допомогою таких дій і установок у своєму житті зможе наповнитися цілющою енергією і натхненням робити добро. Тобі здається, що такий дивний термін, як енергетика, далекий від тебе і це зовсім не твій шлях? Практика розвитку духовності відбувається, насправді, кожен день і з тобою. Кожного дня ти стоїш перед вибором – робити добро або нести негатив, в підсумку – пожинаєш плоди своєї діяльності. Розвиток своєї енергетики можна порівняти з дуже смачним пиріжком. Ти знаєш, що всередині є начинка, зовнішній вигляд пиріжка здається тобі цілком звичайним. Ти можеш довго гадати про цю начинку, але поки не спробуєш – не дізнаєшся смаку, не дізнаєшся, якою насолодою є цей пиріжок. Ознайомся з цими способами посилення своєї енергетики і, можливо, твоя душа потягнеться до одного з них.

1. Голодування.

2. Дихальні вправи.

3. Усамітнення.

4. Обітниця мовчання на певний час.

5. Прогулянка на березі моря, озера, у горах. Споглядання красивих пейзажів природи.

6. Безкорислива і світла творчість.

7. Вихваляння гідної особистості за піднесені якості і вчинки.

8. Посмішка, радість, сміх від душі.

9. Допомога будь-кому.

10. Скромність.

11. Молитва.

12. Правильна їжа, повна життєвою енергією – натуральні злаки, каші, топлене масло, фрукти, овочі.

13. Сон в період з десяти вечора до двох годин ночі – щоб нервова система повноцінно відпочила і відновилася. Це дуже важливо.

14. Масаж, який робить тобі гармонійна особистість. Самомасаж.

15. Обливання холодною водою.

16. Принесення свого особистого часу в жертву на користь іншої людини. Час – коштовність для кожного з нас.

17. Прийняття несправедливості з розумінням, що це випробування надіслано для твого ж блага.

 

Цей список можна продовжувати і продовжувати. Існує дуже багато способів саморозвитку і наповнення себе доброю життєвою енергією. Задумайся, якщо в твоєму житті щось йде не так, можливо, потрібно розвивати свою духовність? Може, в цьому проблема нашого приземленого, матеріального світу – в тому, що всі ми так часто забуваємо про щось більш високе, тонке? Дай собі щиру відповідь на запитання, чи хотів би ти стати кращим? Почуй відповідь всередині себе. Людина тягнеться до добра, позитивна сторона є у кожного з нас, і причин її не розвивати немає. Будь енергетично сильною і збалансованою людиною. Поділись зі своїми близькими цією статтею, нехай більше людей подумають про свою духовність.

 

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!