14 звичок харизматичних людей.


Як стати особистістю на «мільйон доларів»?

Багато людей відчайдушно заявляють: «Я – не долар, щоб всім подобається!» Звичайно, всім не догодиш. Але бути харизматичною особистістю – це здорово. Люди з харизмою легко досягають поставлених цілей, тому що інші люди з усіх сил прагнуть їм допомогти.

Беззастережна довіра людей і безумовна віра в необмежені можливості дивує. Як досягти такого ефекту? Як стати харизматичним? Раніше вважалося, що харизма – вроджена якість, і якщо тобі не дано так впливати на людей, то на жаль, ти в прольоті.

Наполеон Хілл, автор книги «Думай і багатій» розвіяв цей міф. Він запевняє, що стати приємною, милою у спілкуванні особистістю дуже легко. Зібрані ним ознаки «особистості на мільйон доларів» допоможуть будь-якому наблизитися до ідеалу харизматичної людини. Так, така заява дуже інтригує. Що ж треба, щоб мати харизму? Ось його рекомендації, які досить легко застосувати на практиці.

1. Думай позитивно. Позитивне мислення притягує людей, в той час, як цинізм – відштовхує. Репутація позитивно налаштованої людини піде тобі на користь.

2. Говори впевнено. Інтонація голосу успішних людей завжди доброзичлива, вони кажуть свідомо і чітко. Комунікативний зв’язок дуже важливий в людських відносинах.

3. Даруй свою увагу. Слухай уважно співрозмовника, і ти завоюєш його. Діє безвідмовно.

4. Будь холоднокровним. Зберігай рівновагу в будь-якій ситуації. Надмірна емоційність, чи то позитивна чи негативна емоція, відштовхує людей.

5. Терпіння і ще раз терпіння. Терплячі люди досягають набагато кращих результатів.

6. Ніяких забобонів. Не будуй собі клітку з обмежень і стереотипів – це заважає особистісному зростанню, обмежує кар’єрне зростання і не сприяє близькому контакту з навколишніми. Будь відкритий до усього нового.

7. Посміхайся. Посмішка нічого не коштує, а робить дуже багато для налагодження контакту і взаєморозуміння. Президент Рузвельт славився своєю усмішкою, яка володіла такою силою, що змушувала його співрозмовників відмовлятися від особистої охорони.

8. Будь коректним. Не всі думки потрібно вимовляти вголос. Іноді варто промовчати про те, що може якимось чином зачепити співрозмовника і зробити йому неприємно.

9. Не зволікай. Запорука ефективності – кожен день робити маленькі кроки на шляху до своєї мети.

10. Роби добро. Одну добру справу в день робити не так вже й складно. Але, повір, результати цих справ повернуться до тебе подвійним добром. Люди вміють бути вдячними.

11. Поразка – це життєвий урок. І не інакше. Не роздумуй над тим, чому в тебе не вийшло, а винось корисний урок з будь-якої неприємності.

12. Дай відчути співрозмовникові його важливість. Нехай ця людина думає, що вона важлива для тебе. Це автоматично означає, що і ти станеш для неї важливий.

13. Хвали і заохочуй щиро. Похвала дорожча ніж  золото, але вона повинна бути правдивою і відповідати заслузі людини. Ніякого лицемірства.

14. Продовжуй розвиватися. Приємні, виняткові люди – теж люди. У всіх є свої недоліки. Завжди май поруч людину, якій довіряєш і яка зможе чесно сказати тобі про твої недоліки і промахи. Так ти будеш ставати тільки кращим!

 

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!