Цікаві факти про мільйонерів


 

1. Багато багатіїв не радять іншим довго сидіти в інститутах. Мільйонери, які «зробили самі себе» без татусевої спадщини, як правило, не просунулися далі 2 курсу ВНЗ. Ні в одному клубі мільйонерів у вас не запитають диплом про вищу освіту.

 

2. Розумні мільйонери вважають за краще одружуватися на одній жінці і жити з нею все життя. Тому, що лишні захоплення вимотують морально і фінансово, і боронь боже, новій дамі серця що-небудь не сподобається – вона може подати до суду і відсудити частину капіталу.

3. В Китаї все більше стає мільйонерів, яким немає часу знайти собі супутницю життя. Саме для таких зайнятих багатіїв організований спеціальний круїз, де вони шукають собі відповідну подругу. На борт круїзного лайнера піднімається близько 50 чоловік, причому більше половини з них мають статки більше $ 20 млн. На теплоході мільйонерів очікують завидні наречені: ретельно відібрані дівчата, які мріють про щасливе і багате сімейне життя.

4. Статистика: більше 35% мільйонерів ретельно трудяться – приблизно 45 – 55 годин на тиждень (для порівняння: звичайний роботяга трудиться близько 40 годин на тиждень).

5. Самими економними і ефективними серед мільйонерів вважаються шотландці, причому ніхто не може пояснити чому. Ну, а самими великими розтринькувачами-мільйонерами вважаються російські олігархи.

6. Вихідці з Росії становлять всього 6% від загальної кількості американських мільйонерів. Зате в середньому росіяни в шість разів частіше стають мільйонерами, ніж американці.

7. Як з’ясувало дослідження, мільйонерами стають глави тих сімей, де є не тільки суворий сімейний бюджет, але і ведеться жорсткий контроль витрат. Більшість мільйонерів заявили, що, плануючи своє фінансове майбутнє, вони витрачають багато часу.

8. У Росії, США і Європі до мільйонерів ставляться по-різному. У нас головним джерелом інформації про мільйонерів залишаються анекдоти про «нових росіян», усілякий компромат, а також красиві історії про те, як можна з шиком витратити гроші, які з’явилися невідомо звідки.

9. В Америці головним є принцип: «Якщо знаєш когось з грошима, не заздри і не конфліктуй з ним. А ще краще сам спробуй заробити, наприклад, що-небудь продавши багатієві ».

10. Істинні мільйонери ніколи не панькаються зі своїми дітьми. Єдине, на що не скупляться багатії у відношенні своїх чад – це освіта. Ніяких супердорогих іграшок, виконання капризів і іншого – діти повинні стати гідними продовжувачами сімейного бізнесу.

11. Мільйонери воліють не купувати надто великих будинків. Вважається, що великий будинок, це, по-перше, моторошні витрати на комунальні послуги, по-друге, доведеться багато платити прислузі за прибирання і, в третіх, в Європі це просто непристойно.

12. 50% американських мільйонерів купують машини не дорожчі ніж за 25 тис. доларів. 20% мільйонерів взагалі ніколи не купували машину дорожче, ніж за 20 тисяч доларів. А більше третини американських мільйонерів відчуває стійку тягу до старих машин.

13. Процвітаючі мільйонери рідко прагнуть потрапити в коло високої аристократії. Вони вважають за краще взагалі не вступати ні в які клуби, тому що там скрізь треба платити членські внески і розщедрюватися на благодійність.

14. У нашій країні абсолютно всі нинішні мільйонери сколотили стан самі. В світі ця категорія мільйонерів становить 80%, і лише близько 20% багатіїв отримали мільйони в спадок.

15. На Заході найдорожчий помічник мільйонерів – психоаналітик. Звичайно, гонорари психоаналітиків тримаються в таємниці, але відомо, наприклад, що психоаналітик Роберта де Ніро і декількох відомих олігархів недавно купила восьмий будинок.

16. Портрет середньостатистичного мільйонера виявився ось яким. Це чоловік 57 років. Він одружений і у нього троє дітей. Близько половини дружин мільйонерів у всьому світі працюють. Причому найпопулярніша професія серед них – вчитель.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!