10 фактів про дітей


 

1. Середній європеєць стає батьком в 29 років. У Росії татами і мамами стають в середньому в 20 років, а в Індії – в 19 років. Наймолодшим батькам було вісім і дев’ять років, і вони жили в Китаї в 1910 році.

2. Рекордна кількість дітей, народжених однією жінкою, дорівнювала 69. У фараона Рамзеса було понад 160 дітей, звичайно, від різних жінок. Кумедно, але «Рамзесом» називається одна з компаній, яка випускає презервативи.

3. Найбільше близнюків у світі народжується в Нігерії: один випадок на кожні 11 пологів. Рідше всього близнюки з’являються в Японії: один випадок на 250 пологів.

4. Англійські лікарі стежили за зростанням 6574 семирічних дітей, які народилися в один тиждень. Приблизно в однієї дитини з кожних 20 батьки розлучилися. Виявилося, що діти з сімей, що розпалися відстають у рості.

5. «Родинне тепло» цілком може бути виражене цифрами. Сім’я з двох дорослих і двох дітей виробляє за рік 1300 кіловат/годин теплової енергії.

6. З усіх знайдених археологами дитячих іграшок найстарішій 3 000 років. Вона знайдена на території Давньої Персії і зараз зберігається в Луврі.

7. За європейським стандартом, голова іграшкового мякого ведмедика при спробі її відірвати повинна витримувати зусилля дитячих рученят не менше 10 кілограмів.

8. За час своєї роботи (з 1947 року) фірма «Лего» випустила стільки пластмасових дитячих конструкторів, що на кожного жителя Землі припадає по 30 деталей.

9. Найбільш «залученими» до сучасного світу виявилися німецькі діти: 40% з них у віці дев’яти з половиною років вже «доношують» свій другий мобільний телефон.

10. Англійський король Генріх VI був першим, хто будучи дитиною офіційно дозволив себе шльопати і вибрав для цієї мети няню. Він вступив на трон 1 вересня 1422 року у віці дев’яти місяців. Його першим королівським указом був декрет (засвідчений відбитком великого пальця) про призначення «пані Аліси Батлер нашої няні з тим, щоб вона доглядала за нашою особою і розумно карала нас час від часу».

 

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!