Найдорожчі парфуми в світі


Найдорожчі парфуми в світі

Щоб зрозуміти, чому ті чи інші духи продаються за досить високою ціною, треба знати, з чого вони складаються, які аромати лежать в їх основі. Складено ТОП духів самої високої вартості.

З чого створюються дорогі аромати?

Щорічно парфумерна промисловість випускає багато новинок. Флакони стають все більш незвичайними, а аромати все більш витонченими. Останнім часом зріс попит на оригінальні аромати. Як відомо, вони коштують недешево. Для їх створення використовують вкрай рідкісні натуральні компоненти. Коли мова йде про найбільш дорогі аромати, саме ціна визначає якість парфуму. Виробництво хороших духів не може коштувати дешево. На ціну аромату, крім натуральних складових, впливає вартість роботи парфумерів, які займаються його створенням. Як відомо, година роботи одного парфумера дорівнює двадцяти тисячам доларів. На ціноутворення впливає і винагорода дизайнера, який розробляє дизайн флакона і дизайн коробочки. Не менш дорогим задоволенням є «винахід» назви парфумів, яке повинно красиво звучати на всіх мовах.

Топ дорогих парфумів

Для багатьох людей важливо те, яким парфумом вони користуються, однак є любителі ексклюзивних ароматів, готові віддавати чималі суми за особливий, багатий, часом унікальний аромат. Існує ТОП найдорожчих парфумів.

На десятій позиції знаходиться випущений в 1990-му році аромат Baccarat’s Les Larmes Sacrées de Thebe. Його ціна – тисяча сімсот доларів, що багато в чому пов’язано з вартістю флакона, який зроблений з їх гірського кришталю і з тим, що самі духи включають ладан і мирру.

Дев’яту позицію займає аромат, що з’явився близько півстоліття тому в Парижі аромат Caron’s Poivre. Його ціна – близько двох тисяч доларів. На думку творців аромату, він підходить і жінкам, і чоловікам. В основі парфуму – вибухова суміш гвоздики, чорного і червоного перцю та інших прянощів.

Духи популярного бренду Ralph Lauren Notorious знаходяться на восьмому місці. Вартість флакона – три тисячі п’ятсот сорок доларів. Аромат включає рожевий перець, чорну смородину, шоколадну космею, гвоздику, бергамот, пачулі, ваніль, мускус і корінь ірису. Ці духи призначені для жінок старше двадцяти п’яти років.

Модний дім Шанель недавно випустив парфуми, що займають сьому позицію в ТОПі. Мова про Chanel № 5 Grand Extrait. У цього колекційного аромату обмежений випуск. Вартість флакона (900 мл) становить чотири тисячі двісті доларів. Chanel № 5 традиційно вважаються дорогими

Парфумерний будинок Жак Фат випустив парфуми Ellipse. Це шипровий класичний аромат. З 1984-го року духи не виробляються. Сьогодні це найбільш дорогий в світі вінтажний аромат. Флакон (14 мл) коштує від дев’ятисот до п’яти тисяч доларів. Духи знаходяться за вартістю на шостому місці.

П’ята позиція за Clive Christian No.1. Його ціна – п’ять тисяч п’ятсот доларів.

Royal Arms Diamond Edition lPerfume – аромат, що знаходиться на четвертому місці в ТОПі. Його створення було приурочено до діамантового ювілею Єлизавети II. Існує всього шість унікальних флаконів цих духів, кожен з яких прикрашений висячим на золотому ланцюжку вісімнадцятикаратним діамантом. Ціна кожного флакона становить п’ятнадцять тисяч фунтів, що приблизно дорівнює двадцяти трьом тисячам доларів.

Третє місце займає аромат Guerlain Idylle Baccarat – Lux Edition. Один флакон коштує сорок тисяч доларів або тридцять тисяч євро.

Clive Christian Imperial Majesty – ці духи знаходяться на другому місці. Їх ціна – двісті п’ятнадцять тисяч доларів. Існує всього десять флаконів об’ємом 507 мл.

На першій позиції духи DKNY Golden Delicious.

Найдорожчі парфуми в світі

Їх ціна дорівнює одному мільйону доларів. Причина настільки рекордної ціни – у вартості флакона. Ці духи в звичайному флаконі коштують близько сорока-п’ятдесяти доларів. Їх створила компанія Donna Karan і ювелір Мартін Кац. Флакон виконаний у формі яблука з жовтого і білого золота, він прикрашений трьома тисячами дорогоцінних каменів з Бразилії, Австралії, ПАР і Шрі-Ланки. Діаманти, турмалін, рубіни і сапфіри створюють силуети Манхеттена. На це творіння було витрачено півтори тисячі годин. Найдорожчі парфуми в світі упаковані в дорогоцінний флакон. Відомо, що після продажу даного флакона парфумів, весь прибуток буде спрямовано на боротьбу з голодом. Швидше за все, така висока ціна парфумів обумовлена ​​чималою вартістю самого флакона.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!