Чому курчата жовті?


Чому курчата жовті?

Інколи діти ставлять неймовірні питання. Самі ми б до такого не додумалися. А дійсно, чому? Адже батьки в маленької пушистенького курчатки зовсім іншого кольору – в оперенні у них немає навіть натяку на жовтий колір.
Відповідь виявляється зовсім проста – в маленьких курочок і півників, коли вони народжуються, немає звичного оперення, у них найзвичайніший пушок.
Але чому ж все-таки колір жовтий у курчат? Адже жовтий колір дуже яскраво виділяється на тлі зеленого двору і землі. А вони (курчата) такі маленькі беззахисні – їх образити може кожен.
Але ви, напевно знаєте, що всі домашні тварини були колись дикими. Їх лише в далекі часи почав приручати чоловік. І не завжди ж кури жили в курниках під надійною охороною і не завжди їх життя було безхмарним – їм доводилося добувати самим собі їжу.
Стаючи дорослими, курчата втрачають свою дитячу наївність, і у них з’являється оперення, ось тут колір може бути найрізноманітніший. Особливо красиве оперення у півнів – інколи дивуєшся, які ж вони красиві. Адже і вони відчувають це, крокуючи по двору важливою ходою!

Чому курчата жовті?

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!