Факти не рекомендовані до прочитання особам до 18 років.


Факти не рекомендовані до прочитання особам до 18 років.

1. Китайське катування бамбуком

Факти не рекомендовані до прочитання особам до 18 років.

Сумно знаменитий на весь світ спосіб жахливої ​​китайської кари. Можливо, легенда, бо до наших днів не збереглося жодного документального доказу, що ці тортури дійсно застосовували.

Бамбук – одне з найбільш швидкозростаючих рослин на Землі. Деякі з його китайських сортів можуть за день вирости на цілий метр. Деякі історики вважають, що смертоносне бамбукове катування застосовувалася не тільки стародавніми китайцями, а і японськими військовими під час Другої світової війни.

Як це працює?
1) Паростки живого бамбука заточуються ножем, щоб вийшли гострі « списи»;
2) Жертва підвішується горизонтально, спиною або животом над грядкою молодого загостреного бамбука;
3) Бамбук швидко росте у височінь, встромлюють в шкіру мученика і проростає крізь його черевну порожнину, людина вмирає дуже довго і болісно.

2. Залізна діва

Факти не рекомендовані до прочитання особам до 18 років.

Як і тортури бамбуком, « залізну діву » багато дослідників вважають страшною легендою. Можливо, цими металевими саркофагами з гострими шипами всередині тільки лякали підслідних, після чого ті зізнавалися в чому завгодно. « Залізна діва » була винайдена в кінці 18-го століття, тобто вже на заході католицької інквізиції.

Як це працює?
1) Жертву запихають в саркофаг і закривають дверцята;
2) Шипи, вбиті у внутрішні стінки « залізної діви » досить короткі і не пронизують жертву на крізь, а лише завдають біль. Слідчий, як правило, за лічені хвилини отримує свідчення, які заарештованому залишається тільки підписати;
3) Якщо арештант проявляє стійкість духу і продовжує мовчати, через спеціальні дірочки в саркофазі пропихували довгі цвяхи, ножі і рапіри. Біль стає більш нестерпною;
4) Жертва так і не зізнається у скоєному, то її замикали в саркофазі на тривалий час, де вона і гинула від втрати крові;
5) У деяких моделях « залізної діви » були передбачені шипи на рівні очей, щоб їх оперативненько виколювати.

3. Скафізм

Назва цього катування походить від грецького « скафіум », що означає « корито ». Скафізм був популярний в стародавній Персії. Жертву, найчастіше, військовополоненого, у ході тортури пожирали заживо різні небайдужі до людської плоті і крові комахи та їх личинки.

Як це працює?
1) Бранця укладають в неглибоке коритце і обмотують ланцюгами.
2) Його насильно годують великими кількостями молока та меду, від чого у жертви починається рясний пронос, що привертає комах.
3) Бранця, вимазаного медом, в кориті пускають плавати по болоту, де водиться багато голодних тварюк.
4) Комахи негайно приступають до трапези, в якості основної страви – ​​жива плоть мученика.

4. Жахлива груша

Факти не рекомендовані до прочитання особам до 18 років.

« Лежить груша – не можна з’їсти », – сказано про середньовічне європейське знаряддя « виховання » богохульників, брехунів, жінок, які народили поза шлюбом, і чоловіків нетрадиційної орієнтації. Залежно від злочину, мучитель засовував грушу грішникові в рот, анальний отвір або піхву.

Як це працює?
1) Інструмент, що складається з загострених листоподібних сегментів грушоподібної форми засовується клієнту в потрібний отвір тіла;
2) Кат помаленьку крутить гвинт на верхівці груші, при цьому « листя » – сегменти розпускаються всередині мученика, заподіюючи пекельний біль;
3) Після того, як груша розкривається повністю мученик отримує внутрішні ушкодження, несумісні з життям і вмирає в жахливих муках, якщо до цього вже не впав у непритомність.

5. Мідний бик

Факти не рекомендовані до прочитання особам до 18 років.

Конструкцію цього агрегату смерті розробили стародавні греки, а якщо бути точнішими, то мідник Периллил, який продав свого моторошного бика сіцілійського тирану Фаларісу, який просто обожнював мучити і вбивати людей незвичайними способами.
Всередину мідної статуї, через спеціальні дверці, заштовхували живу людину.
Фаларіс першою справою випробував агрегат на його творцеві – пожадливому Периллилові. Згодом і самого Фаларіса підсмажили в бику.

Як це працює?
1) Жертву закривають у порожнистій мідній статуї бика;
2) Під черевом бика розлучається вогонь;
3) Жертва присмажується заживо, як окіст на сковорідці;
4) Будова бика така, що крики мученика доносяться з пащі статуї, немов бичачий рев;
5) З кісток страченого робили прикраси і обереги, які продавалися на базарах і користувалися величезним попитом…

6. Тортури щурами

Факти не рекомендовані до прочитання особам до 18 років.

Тортури щурами були дуже популярними в стародавньому Китаї. Тим не менш, ми розглянемо техніку щурячого покарання, розроблену лідером Нідерландської революції 16-го століття Дидрик СОНО.

Як це працює?
1) роздягнутого догола мученика кладуть на стіл і прив’язують;
2) Великі, важкі клітки з голодними щурами кладуться йому на живіт і груди. Дно кліток відкривається за допомогою спеціальної засувки;
3) На клітку зверху кладуться розжарене вугілля, щоб розбуркати щурів;
4) Намагаючись втекти від жару гарячого вугілля, щури прогризають собі шлях через плоть жертви.

7. Колиска Іуди

Факти не рекомендовані до прочитання особам до 18 років.

Колиска Іуди була однією з найбільш болісних машин для катувань в арсеналі Супрема – іспанської інквізиції. Жертви зазвичай вмирали від інфекції, в наслідок того, що Островерх сидіння катівню машини ніколи не дезінфікувати. Колиска Іуди, як знаряддя тортур, вважалася « лояльною », бо кісток не сушила і зв’язки не рвала.

Як це працює?
1) Жертву, у якої зв’язані руки і ноги, саджають на верхівку гострої піраміди;
2) Вершина піраміди встромляється в анус або піхву;
3) За допомогою мотузок жертву поступово опускають все нижче і нижче;
4) Тортури тривають кілька годин або навіть днів, поки жертва не вмирає від безсилля і болю, або від крововтрати в слідстві розриву м’яких тканин.

8. Затоптування слонами

На протязі декількох століть ця страта практикувалася в Індії та Індокитаї. Слон дуже легко піддається тренуванню і навчити його затоптувати своїми величезними ногами жертву справа кількох днів

Як це працює?
1. Жертву прив’язують до підлоги;
2. До зали заводять дресированого слона, щоб той розчавив мученику голову;
3. Іноді перед «контрольним в голову» тварини віддавлювали жертвам руки і ноги, щоб повеселити публіку.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!