5 найсмачніших страв світу


5 найсмачніших страв світу

Поняття « смачно » досить суб’єктивне. Проте агентство CNN все ж зуміло скласти якимось чином список найсмачніших страв світу. Більшість з цього рейтингу можна спробувати лише на їх батьківщині. Безумовно, для того щоб приготувати будь-яку страву, існують кулінарні рецепти. Однак суть в тому, що так само, як це роблять в країні, де воно є традиційним, у вас не вийде. Адже справа не тільки в послідовності приготування, наборі продуктів, але і в особливому підході, кухонного начиння, кліматі та інших факторах. Отже, що і в якій країні можна з’їсти смачненького?

1. Массамен Карі – Тайланд

5 найсмачніших страв світу

Для його приготування використовують такі продукти:

м’ясо;
молоко кокосове;
горіхи;
картоплю;
цукор пальмовий.

Думаєте нічого незвичайного? Однак приготувати таке ж буде складно, адже місцеві тайці використовують при цьому найсвіжіші прянощі, соуси і спеціальну пасту власного виготовлення.

2. Неаполітанська піца – Італія

5 найсмачніших страв світу

Готують її з таких простих інгредієнтів, як борошно пшеничне, сіль морська, оливкова олія, томати, базилік. Немислимо, але в неї навіть не кладуть сир! Головне для її приготування – дров’яна піч і неаполітанське повітря.

3. Шоколад – Мексика

5 найсмачніших страв світу

І мова не про солодку плитку, а про гіркий напій з кращих какао-бобів. Відомий ацтек Монтесума любив пити шоколад. Може, саме тому у нього було близько шести сотень дружин і наложниць?

4. Суші – Японія

5 найсмачніших страв світу

Смачні рецепти суші можна знайти де завгодно (в Інтернеті, книгах і т.д.). Однак тільки в Японії їх можна спробувати такими, якими вони замислювалися спочатку, тобто зі свіжих морепродуктів і овочів, які приготовлені професіоналами своєї справи.

5. Пекінська качка – Китай

5 найсмачніших страв світу

Ця страва – символ країни. Створено його було спеціально для імператорів. А готується пекінська качка тільки з вирощених в особливих умовах птахів. У цій страві все смачно : і шкірка, і м’ясо, і жир.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!