Найбільш високооплачувані професії для жінок


Найбільш високооплачувані професії для жінок

Є загальні рейтинги найбільш престижних і високооплачуваних професій, а є рейтинг високооплачуваних спеціальностей, що вважаються виключно жіночими. Дізнаємося про перспективні професії.

Які жіночі професії самі оплачувані? Жінки прагнуть заробляти не менше чоловіків, тому освоюють різні професії, в тому числі й ті, які більш звичні для представників сильної статі. З’ясуємо, які посади, займані жінками, можуть принести їм найбільший дохід. Розглянемо рейтинг, складений журналом Forbes.

Жінки директора отримують найбільші зарплати

Однією з найбільш високооплачуваних є професія виконавчий директор. Річна зарплата такого спеціаліста становить в Америці близько вісімдесяти однієї тисячі доларів. Відсоток жінок, що займають цю посаду – близько 25 %.

Наступна престижна професія забезпечує річний дохід у розмірі сімдесяти шести з половиною тисяч на рік – стільки отримує фармацевт. У цій професії жінок – близько сорока трьох відсотків.

На тисячу доларів менше за рік одержують адвокати, де жінок тридцять сім відсотків.

Сімдесят три з половиною тисячі – річний дохід менеджера інформаційних та комп’ютерних систем. Ця професія на четвертому місці за прибутковістю. Частка фахівців жіночої статі в даній професії становить двадцять вісім відсотків.

Розробник програмного забезпечення на рік заробляє шістдесят вісім тисяч доларів. Відсоток дам в професії дорівнює двадцяти одному відсотку.

Жінка- лікар отримує за рік шістдесят і чотири тисячі, а дохід жінки-програміста – шістдесят і одна з половиною тисячі.

Жінка на посаді аналітик у сфері управління за рік заробляє шістдесят одну тисячу доларів, причому в цій професії жінок практично стільки ж, скільки і чоловіків.

Дві останні професії в десятці найбільш оплачуваних – це фахівець з теорії обчислювальних машин, що займається розробкою нових технологій і лікар – трудотерапевт. Їх річний дохід – шістдесят тисяч. Відомо, що жінки і чоловіки однієї професії заробляють далеко не однаково. У середньому жінки отримують на двадцять відсотків менше чоловіків в одній і тій же посаді.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!