Наймолодший батько в світі


Наймолодший батько в світі

Прийнято вважати, що хлопчик перетворюється на чоловіка в процесі статевого дозрівання. В цей час одна з ділянок його головного мозку, а саме, гіпоталамус, починає виробляти гормон, який відповідає за утворення сперматозоїдів. Тому вже в ніжному віці будь-який хлопчик може стати молодим батьком. Зазвичай, статеве дозрівання у хлопчиків припадає на вік 11-13 років. У цей час, чисто теоретично, він може стати батьком.
Втім, в історії, список наймолодших батьків не такий вже і великий.

Наймолодший тато в світі

Шокуюча інформація з’явилася на початку 2009 року. Одночасно буквально у всіх газетах Великобританії з’явилася дуже цікава стаття. У ній йшлося про 13-річного хлопчика на ім’я Альфі Паттен. Саме він, за деякими даними, наймолодший тато в світі. Його подружка – 15 -річна Шантеллі Стідманн. Дівчинка народила Альфі доньку Мейсі. Як заявляли журналісти, дівчина пішла на вагітність і пологи не просто так, а зовсім свідомо. Шантеллі Стідманн, кажуть, просто хотіла прославитися. І темою для розмови про себе вибрала – малолітнє батьківство і материнство.

Проте, новоспечені батьки заявили, що ніколи не замислювалися про славу. І тепер, коли про пару заговорив увесь світ, хочуть просто спробувати побудувати щасливу сім’ю і забезпечити своїй доні комфортне майбутнє.

Однак, через кілька днів після того, як в світ вийшли статті про наймолодшого татаі в світі, кореспонденти почали дізнаватися цікаві подробиці. Виявляється, молода мешканка Британії була не так вже й вірна батькові своєї дитини. Деякі молоді люди почали заявляти, що мали статеві стосунки з Шантеллі. Отже, теоретично кожен з них міг би бути батьком малятка. Журналісти нарахували щонайменше 12 молодих людей. Після таких заяв, було вирішено провести ДНК аналіз. Він показав, що насправді батьком маленької Мейсі є зовсім не 13 -річний Альфі Паттен, який вже звикся зі статусом «самий молодий тато у світі». Біологічним татом дівчинки є хлопчик, на рік старший заявленого – 14 -річний Тайлер Баркер. До речі, молодик заявив, що не проти піклуватися про свою доньку. Проте, малятко залишився виховувати 13-річний Альфі. Його і його обраницю Шантеллі вирішили відгородити від нападок журналістів. Спеціально для цього суд Англії заборонив публікувати будь-яку інформацію про результати аналізів ДНК в пресі. Але от юристам таки не вдалося домогтися заборони на оприлюднення цих даних в друкованих ЗМІ. Тому з цікавими фактами зміг познайомитися будь-який британець.

Найцікавіше, що букмекери Англії вже почали робити ставки на тих, хто насправді є батьком маленької дитини Шантеллі. Між іншим, фаворитами небайдужих стали зовсім інші хлопці, які зовні були « більш мужніми, ніж названий батько Альфі ». Варто відзначити, що суперечки за звання наймолодшого батька у світі тривають. А у Великобританії кількість вагітностей у віці до 16 років – найвища, ніж в інших країнах світу. За один тільки 2006 рік в країні завагітніло більше семи тисяч дівчат, яким ще не виповнилося 16 -ти років.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!