У В’єтнамі вводяться штрафи за зраду!


У В'єтнамі вводяться штрафи за зраду!

На сьогоднішній день проблема подружніх зрад у В’єтнамі стала вже такою серйозною, що нею зацікавився навіть уряд країни. Місцева влада взялася виправити ситуацію і запропонували карати грошовими штрафами чоловіків і дружин, які попалися на цьому.

В’єтнамський указ під номером 110 набув чинності, згідно з яким, невірні подружжя будуть оштрафовані в розмірі від 1 до 3 млн. в’єтнамських донгів (це приблизно від 45 до 145 дол. США ).

При цьому в місцевій пресі з’явилася інформація, що в майбутньому невірні подружжя можуть понести і кримінальне покарання – у разі якщо їх позашлюбний сексуальний зв’язок мав « серйозні наслідки» для сім’ї. Під такими наслідками в’єтнамська влада запропонували розуміти розпад сім’ї або, приміром, самогубство обманутого чоловіка, який не зміг витримати гіркоту зради.

До того ж, вищезазначеним урядовим указом також визначені штрафи і за інші порушення, які пов’язані з подружжям. Приміром, за вступ у шлюб з неповнолітнім громадянином В’єтнаму повинен буде заплатити аналогічну суму штрафу. А ті, хто виходить заміж або одружується тільки з метою, щоб отримати громадянство, вони повинні будуть заплатити азіатській державі від 10 до 20 млн. донгів. Безумовно, якщо корисливість намірів подружжя буде доведена.

Покарання у вигляді штрафу запроваджено і для тих подружніх пар, які розлучаються, щоб обійти державні обмеження за кількістю дітей в сім’ї.

Цю систему штрафів уряд В’єтнаму вважає одним із способів, яким вони демонструють турботу про мораль нації. Адже, виходячи з численних записів місцевих блогерів в інтернеті, у В’єтнамі досі присутня мода на « службові романи » з відтінками проституції. « Супербагаті люди В’єтнаму і високопосадовці отримують моделей і королев краси, а чиновники, які трохи нижче рангом користуються повіями. Деякі навіть приймають їх до себе на роботу в якості секретарок », – пише один з користувачів у фейсбуці.

У В’єтнамі існує навіть особливе позначення таких жінок – « ручна поклажа ». Виїжджаючи у відрядження за кордон, вони беруть із собою коханку, як « ручну поклажу ». Інший користувач фейсбук написав: «Наявність у в’єтнамця коханки – це нормальна річ. Це трофеї, якими чоловіки хваляться один перед одним ».

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!