Як зберегти стосунки на відстані!


Як зберегти стосунки на відстані!

Якщо Ваша кохана людина виїхала за кордон і Вас чекає довга розлука, прийміть наші корисні поради, як зберегти стосунки на відстані.

Безумовно, випробування почуттів відстанню – це дуже важко, але ж їх можна зберегти, якщо дотримуватися кількох порад:

Робіть коханому (-ій) сюрпризи!

Безсумнівно, найголовнішим сюрпризом є раптовий приїзд до коханого(-ої). Але якщо у Вашому випадку це дуже важко зробити, то порадуйте його всіма іншими можливими способами. Наприклад, замовте доставку квітів ( між іншим, дуже часто чоловіки теж люблять отримувати красиві квіти ) або надішліть поштою листівку, підписану Вами від руки, можна також в конверт кинути якусь дрібничку, яка буде завжди нагадувати про вас! Запам’ятайте, коли він (вона) раптом скаже, що йому (їй) потрібен новий галстук або запонки, або кульчики. Адже Вам буде тільки в радість вибрати їх для нього (неї) і вислати через службу доставки.

Будуйте спільні плани на майбутнє!

Будуйте спільні плани на майбутнє разом! Ставте спільні цілі і розповідайте один одному про те, що подаруєте батькам на Новий Рік і в якому ресторані відзначите День Народження. І зовсім не важливо, що зараз тільки серпень місяць.

Все, що можливо на відстані – робіть разом!

Все, що припустимо робити на відстані разом – робіть! Приміром, грайте в он- лайн ігри по Мережі, обмінюйтеся фотознімками на певну тематику, створіть свій загальний канал на ютубі і додавайте туди вподобане Вам відео, подивіться разом серіал, при цьому можна паралельно коментувати що відбувається на екрані в скайпі. Фантазуйте, адже у Вашому становищі це дуже необхідно!

Розмовляйте по душах!

І в найдрібніших подробицях. Наприклад, про те, кого бачили, як пройшов день, як працювали, з ким обідали, куди їздили. Так, ніби Ви і не роз’їжджалися зовсім, а вечеряєте у себе вдома і ділитеся враженнями в кінці робочого дня. Адже буде дуже прикро, якщо Ви зустрінете свою кохану людину через тривалий час і зрозумієте, що Ви були не тільки в різних країнах, але і в різних світах.

Удосконалюйтеся!

Поки Ваш коханий далеко, у Вас є більше часу на себе. Читайте, займайтеся спортом, вчіть іноземні мови, тобто відкривайте для себе нові горизонти у всьому, що Вам може бути цікавим. Таким чином, Ви не тільки принесете користь собі, але і зробите так, що коханий не буде припиняти захоплюватися Вами. Якщо є час на саморозвиток – розвивайтеся!

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!