Чому існує думка, що Пол Маккартні помер в 1966 році і був замінений на двійника?


Чому існує думка, що Пол Маккартні помер в 1966 році і був замінений на двійника?

Ці чутки зародилися ще коли The Beatles і не думали розпадатися, тобто в 1960-х роках. Фанати, детально аналізували текст кожної пісні своїх кумирів, кілька разів знаходили в них нібито невиразно проспіване «Пол помер». Наприклад, у пісні « While my guitar gently weeps », виконаної Джорджем Харрісоном, наприкінці співається щось на кшталт « Oh… Oh…» , але шанувальники вирішили, що Джордж співає « Oh, Paul Paul…», оплакуючи смерть останнього.

Люди, які вірять у теорію смерті Пола і подальшої змови музикантів з метою приховати це, наводять такі докази підміни :

Особа Маккартні дуже мало змінювалося до 1966-го року, а от потім він раптом змінився і став несхожий на себе.

Також сама форма голови була піддана ретельному аналізу (вона – то змінитися ніяк не могла ) і теоретики заявляють, що є деякі відмінності у формі черепа і будові особи.

Маккартні був одного зросту з Джоном Ленноном, що можна помітити в шоу Еда Саллівана в 1965 -му році. А ось на фотографіях до альбому « Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band », що вийшов в 1967-му році, Пол помітно вищий за Джона.

На знаменитій обкладинці альбому Abbey Road всі учасники «The Beatles» переходять дорогу у взутті і тільки Маккартні чомусь йде босоніж. Поміркувавши, фанати прийшли до висновку, що це черговий натяк на смерть Пола : в традиціях деяких країн поховання небіжчика відбувається в одязі, але босоніж.

Але найулюбленіший аргумент теоретиків підміни – це колір очей Маккартні. На фото до 1966-го року вони темно-карі, майже чорного кольору. Пізніше і по нинішній день очі виглядають зеленими. Можливо, вина за це лежить на якості зйомки, яка в 1960-х, звичайно, залишала бажати кращого в порівнянні з сучасною. Але все-таки різниця надто значна…

Чому існує думка, що Пол Маккартні помер в 1966 році і був замінений на двійника?

До речі, в 1969-му році The Beatles випустили спростування цих домислів і згодом неодноразово жартували над легендою « Paul is dead ». Але до кінця переконати недовірливих шанувальників їм таки не вдалося. У них є ще безліч аргументів, але навряд чи ця історія має під собою якесь підгрунтя, враховуючи той факт, що за свою кар’єру Пол Маккартні написав величезну безліч відмінних пісень, в тому числі і світових хітів, а талант, безумовно, підмінити неможливо.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!