Цікаві факти про домашніх тварин


Цікаві факти про домашніх тварин

Найпопулярнішою породою собак у США визнаний лабрадор.

Кролики породи « бельгійський велетень» можуть важити 11 кілограмів.

У травні 2009 року кіт по кличці Лакі( «Везунчик» ) впав з 26 поверху нью-йоркського хмарочоса і залишився живий. Нічого не скажеш, справжній везунчик!

У собак рідкісної турецької породи « каталбурун » роздвоєний ніс. На думку вчених, причина такої незвичайної зовнішності може бути в інбридингу, тобто схрещуванні близьких родичів.

Зазвичай у кішок по п’ять пальців на передніх лапах і по чотири- на задніх, проте зрідка народжуються тварини, у яких шість і більше пальців на одній або навіть декількох лапках.

Собаки породи пулі, вірні помічниці угорських пастухів, відрізняються унікальним вовняним покровом, який собаківники називають « шнуровим » – довга шерсть і підшерсток скочуються в джгути, що стирчать в усі сторони, щось на зразок дредів.

Власники кішок напевно підтвердять, що їх вихованці недолюблюють воду- а от кішки породи «турецький ван » просто обожнюють купатися!

Ксолоітцкуінтлі – це не скоромовка й не заклинання африканських чаклунів, а всього лише назва мексиканських голих собак, які між іншим, вважаються найдавнішою породою у світі. Проте їх господарям, яким доводиться відповідати на запитання: « А якої породи у вас собачка? ». Не позаздриш…

У кішок породи Хао Манее ( Khao Manee ), виведених в Таїланді, різнокольорові очі – одне блакитне, а друге зелене. Це дуже рідкісна порода, відома також як « кішки з діамантовими очима».

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!