10 найбезглуздіших смертей


10 найбезглуздіших смертей

Це абсолютно не смішно. Смерть – це завжди трагедія і горе. Пропонована десятка найбезглуздіших смертей у світі – це не розважальне чтиво, це привід задуматися, наскільки швидкоплинне і коротке людське життя. Можна скільки завгодно планувати своє життя, але планувати свою смерть – неможливо, якщо ви, звичайно, не самовбивця. Отже, ось вона, ця містична і жахлива десятка:

10
Майкл Льюїс, що розсердився на свого коханця, почерпнув натхнення з фільму «Міцний горішок 3 ». Він накачав наркотиками свого бойфренда, Тоні Беррі, практично до несвідомого стану, а потім одягнув його тільки в двосторонній білий дерев’яний щит, на одній стороні якого було написано « Смерть всім ніггерам! », а на іншій – «Бог любить KKK ». Потім Льюїс відвіз жертву в центр Гарлема і висадив його там. Через дві хвилини Беррі був мертвий.
9
Патті Вінтер, 35 років, була убита сусідом рано вранці в неділю. Її сусід, Флет Хейм, протягом багатьох років тримав на задньому дворі двигун реактивного винищувача F4 « Фантом ». Він іноді запускав реактивний двигун, націлений на порожню ділянку за його будинком. Патті Вінтер постійно скаржилася в місцеві поліцейські ділянки з приводу шуму і потенційної пожежонебезпеки. Містер Хейм отримав з поліції сповіщення про те, що він повинен негайно прибрати двигун. Йому це не сподобалося і він запросив міс Вінтер на чашечку кави, обговорити положення. Тільки от Вінтер не знала про те, що він змінив положення двигуна і коли вона зайшла у двір, він запустив двигун, ударивши по ній ударною хвилею в 5000 градусів Цельсія, вбивши її на місці і навічно відрукувавши її контур в доріжку.
8
Військовий сержант Джон Джо Вінтер убив свою невірну дружину, завантаживши в багажник машини ТНТ. Форд « Таурус », за кермом якого вона була, був заповнений 750 кілограмами вибухової речовини, створюючи потужність в два рази більшу за теракт в Оклахомі. Деякі люди чули вибух навіть за 14 кілометрів. Ні від машини, ні від жертви не залишилося ні єдиного сліду – тільки кратер глибиною 55 метрів, та відсутність 500 метрів дороги.
7
Хелена Симмз, дружина відомого американського ядерного фізика Гарольда Сіммза, була вбита своїм чоловіком, після того як зрадила йому з сусідом. Протягом 3 місяців Гарольд замінював Хеленіни тіні для очей високорадіоактивним урановим композитом, поки вона не померла від опромінення. Незважаючи на те, що Хелена страждала від багатьох симптомів променевої хвороби, включаючи повне облисіння, виразки на шкірі, сліпоту і вкрай важку нудоту, у неї навіть відвалилася одна мочка вуха, вона жодного разу не звернулася до лікаря.
6
Джулія Сміт, 20 років, була убита своїм братом Майклом за те, що занадто довго висіла на телефоні. Майкл до смерті забив свою сестру бездротовим телефоном, а потім кілька разів штрикнув її зламаною антеною.
5
Меган Фрай, 44 роки, була вбита 14 -тьма патрульними, коли забрела в симуляцію бойової стрілянини в спеціально побудованій міській ділянці. Коли Меган Фрай побачила патрульнихщо, повільно йшли по вулиці, вона вискочила перед ними і гаркнула : « Бу ! ». Патрульні, думаючи, що це раптово з’являється мета для стрільби, зробили 67 пострілів, з яких більше 40 потрапили в ціль . «Вона просто виглядала як дуже реалістично зроблена мішень », – показав в протоколі один з патрульних.
4
Двадцятисемирічний Хав’єр Халос був убитий господарем знімається Хав’єром квартири за те, що 8 років не платив орендну плату. Господар, Керк Вестон, забив жертву до смерті сидінням унітазу, після того як усвідомив, скільки часу пройшло з тих пір, як містер Халос останній раз платив за квартиру.
3
Сімнадцятирічний Давид Деніл був убитий своєю подружкою, після того як спробував оволодіти нею. Його непрошені докучання були зустрінуті двостволкою. Батько Карли ( подружки ) дав їй зброю за годину до побачення, так, про всяк випадок.
2
Пітер Стоун, 42 роки, був убитий своєю 8 – річною дочкою, яку він тільки що відправив до кімнати без вечері. Юна Саманта Стоун вирішила, що раз вона не могла повечеряти, то і ніхто інший не буде, тому вона спритно накидала татові в кави 72 таблетки щурячої отрути, поки він готував вечерю. Жертва зробила один ковток і тут же померла. Саманті Стоун дали умовне покарання, оскільки суддя вияснив, що вона не усвідомлювала, що творила – поки вона не спробувала отруїти свою матір тим же способом місяць опісля.
1
Деббі Міллз, 99 -річна мешканка Ньюбрафтона, загинула, коли переходила дорогу. Наступного дня їй повинно було виповниться 100 років, але коли вона переходила через дорогу разом зі своєю дочкою, йдучи на вечірку на честь дня свого народження, її інвалідне крісло було збито вантажівкою, доставлявшою її іменинний пиріг.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!