Чому жінки курять від стресу, а чоловіки – від щастя?


Чому жінки курять від стресу, а чоловіки - від щастя?

Вчені з Медичного університету Відня ( Австрія ) з’ясували, що жінки і чоловіки курять з різних причин: жінки частіше роблять це через стрес, а чоловіки, навпаки, коли вони всім задоволені.

Дослідження показало, що жінки тягнуться за цигаркою в стресових ситуаціях, чоловіки ж курять, коли у них все в порядку. Крім того, у жінок і чоловіків різні механізми нікотинової залежності. Жіночий організм швидше переробляє нікотин, відповідно, йому раніше потрібна нова «доза ». А значить, жінкам складніше кидати курити, ніж чоловікам, що призводить до почастішання депресій, тривожних розладів і безсоння. Також жінки часто бояться набрати вагу після того, як вони перестануть палити.

Нагадаємо, що нещодавно французькі вчені виявили, що курці, навіть колишні, менше відчувають гіркий смак. Втім, це далеко не найгірший наслідок куріння. Так, у курців підвищується ймовірність серцевих нападів. Крім того, у них набагато частіше, ніж у некурящих, розвиваються хвороба Альцгеймера і різні форми слабоумства .

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!