Чому китаянка 10 років носить тільки весільні сукні?


Чому китаянка 10 років носить тільки весільні сукні?

Китаянка Сянь Янвенг так щаслива через зустріч зі своєю справжньою любов’ю, що носить вінчальну сукню кожен день останні десять років. Скажете – безумство? Зовсім ні : треба зрозуміти через що вона пройшла. Їй довелося вийти за нього заміж. Зараз їй вже 47 років, а в 18 років Сянь викрали , відвезли з рідного міста і продали старому і жити в неволі цілих 15 років, але потім вона нарешті набралася сміливості і втекла.

Сянь народилася в Джима – місті в китайській провінції Шаньдун, відвезли її в сусіднє місто Ліньі, де вона була рабинею – працювала в полі. Коли вона втекла, то опинилася в селі Люанянь, де їй допомогла місцева жінка. Можна сказати, що вона врятувала Сянь двічі – не тільки надала їй притулок, а й познайомила зі своїм братом Чжу Чженланем, за якого в 2004-му році Сянь вийшла заміж. Це зробило її такою щасливою, що вона вирішила не носити нічого, крім вінчальних суконь.

Спочатку у неї було тільки одне плаття – то, в якому вона виходила заміж. Пізніше у Сянь з’явилося ще три – по одному для кожного сезону. Вона каже, що до заміжжя знала тільки образи і насильство – більше нічого вона від чоловіків не бачила. А потім зустріла Чжу, який ставився до неї зовсім по -іншому. Вона навіть не могла повірити, коли він зробив їй пропозицію.

Місцеві жителі вважають Сянь дивною, особливо коли вона в пишному білому платті приходить на роботу. Вони навіть придумали їй прізвисько- « Сестричка – вінчальне -плаття ». Правда думка місцевих Сянь не хвилює : вінчальні сукні – істотна частина її життя і вона продовжить їх носити. Чоловіка це теж не хвилює, оскільки він знає, якою щасливою зробив дружину.

Погано тільки одне: Сянь не може офіційно поєднуватися шлюбом, тому що документів про минулі шлюбі у неї зі зрозумілих причин немає. Правда, місцева поліцейська дільниця розглядає можливість зробити виняток, щоб шлюб став офіційним. Ось така сучасна казка.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!