Чому після кальяну болить голова?


Чому після кальяну болить голова?

Багато хто з вас, напевно, стикався з ситуацій, коли після куріння смачного кальяну в хорошій компанії, раптово наставав різкий головний біль. Явище, відоме як кальянноє похмілля, кальянная хвороба або просто головний біль, в першу чергу є причиною зіпсованого настрою. Але є хороша новина – від це досить легко позбавитися, і ще легко уникнути.
Причини головного болю після кальяну:
– Ви палите на голодний шлунок.
– Ви зневоднені від куріння і не пили досить рідини останнім часом.
– Дим (пара) від кальяну дуже суворий. Зазвичай це відбувається в результаті швидкого спалювання тютюну, тому що вугілля розраховане і покладене неправильно.
– Ви не звикли до нікотину. Якщо ви зазвичай не маєте нікотину у вашому організмі, великі дози його від довгої сесії кальяну можуть дати вам головний біль.
– Ви надто багато вдихаєте. Особливо якщо ви не звикли до цього, сходите з розуму і не віддаєте трубку іншим. Потрібно знати міру.

Чому після кальяну болить голова?

Як позбавитися від головного болю після куріння кальяну?
– Кава. Кофеїн допоможе вам зменшити головний біль.
– Пігулки від головного болю (цитрамон і ін.). Ми не рекомендуємо це, але інколи це найшвидший і дієвіший спосіб витіснення болю.
– Свіже повітря. Це саме краще рішення. Трохи прогуляйтеся на свіжому повітрі, це завжди корисно. Візьміть з собою приятеля, спілкування допоможе швидше прийти в себе і забути про ваш головний біль. Або провітрите приміщення.
– Їжте. Якщо ви не робили цього в процесі куріння, то після це обов’язково полегшить головний біль.

Чому після кальяну болить голова?

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!