Затримка дихання під водою на 22 хвилини


Затримка дихання під водою на 22 хвилини

Данець Стіг Северінсен здатний затримувати дихання під водою на 22 хвилини.

У 2010-му році датський фрідайвер Стіг Северінсен стрибнув у басейн, наповнений акулами і затримав дихання на 20 хвилин і 10 секунд, побивши попередній світовий рекорд. Два роки по тому безстрашний Стіг зробив це знову і побив свій власний рекорд, затримавши дихання на 22 хвилини.

Северінсен має докторський ступінь з медицини і ступінь магістра в галузі біології, що допомагає йому у вирішенні екстремальних проблем,таких як купання в крижаній воді. Перед тим, як встановити свій перший світовий рекорд по затримуванні дихання, він проплив у крижаній воді Північного моря з мінусовою температурою близько 72 -х метрів, що на цілих 14,5 метри більше, ніж зміг пропливти попередній рекордсмен Вім Хоф .

Після кількох вдихів Стіг стрибнув в ополонку в льоду, після чого під льодом відразу поплив до наступної ополонки. На ньому були тільки плавки. Наступна ополонка знаходилася від першої якраз на відстані 72 -х метрів, способу вибратися з-під льоду на півдорозі не було, що робило завдання надзвичайно небезпечним. 40 -річний сміливець досяг своєї мети всього за 96 секунд, після чого трохи поплавав в ополонці, щоб довести, що холод не заподіює йому особливих незручностей.

Жодна людина в світі не може затримувати дихання на такий час . У 2012 -му році, коли Северінсен вирішив побити власний рекорд, йому допомагав тільки його брат- медик, що стежив за станом життєво важливих органів. Попередній фрідайвер зробив статичне апноє, що включає в себе вдихання чистого кисню. Позбувшись азоту та вуглекислого газу, складових 78 % вдихуваного нами в природних умовах повітря, він зміг наситити легені киснем, що й допомогло йому пробути під водою 22 хвилини.

Коли Стіг вирішив побити свій рекорд із затримки дихання, він забезпечив температуру води в басейні близько 30 ° С, щоб зберегти дорогоцінний кисень і скоротити частоту серцевих скорочень до 30 -ти ударів на хвилину. Після 20 -ти хвилин і 10 -ти секунд, коли рекорд був побитий, він вирішив залишитися ще на хвилину і 50 секунд просто для задоволення. Зрештою, йому вдалося затримати дихання точно на 22 хвилини.

Аквамен каже, що найважливішим його вмінням є здатність абстрагуватися від власного тіла і не звертати уваги на біль. Він стверджує, що нічим не відрізняється від звичайної людини, а просто вміє відключати сенсорний регістр для болю і дискомфорту.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!