Чому Іоанніс Іконне вільно говорить на 32-х мовах?


Чому Іоанніс Іконне вільно говорить на 32-х мовах?

Люди, що знають дві-три іноземні мови, викликають у всіх беззастережну пошану і тиху заздрість — у всіх, але не в Іоанніса Іконнома, головного перекладача в Європарламенті. Офіційними мовами Євросоюзу вважаються 23 мови, але в арсеналі 48-річного Іоанніса їх значно більше — 32 штуки.

У Європейському парламенті Іконне працює більше 15 -ти років, і займається не тільки синхронними перекладами, але і перекладом складних юридичних текстів. Рідною для поліглота є грецька мова, але вже в шість років він почав вивчати англійську, потім німецьку ( оволодів нею до семи років ), італійську ( було « взято» в десять ), російську та інші. Кожна нова мова давалася простіше попередньої, і в результаті Іоанніс освоїв 32 мови, в тому числі рідкісні і мертві – латинь, санскрит, ірландську, древнеперсидскк, при цьому перекладач підкреслює, що не збирається зупинятися на досягнутому: в планах у нього вивчити ще і ефіопську.

Відповідаючи на запитання журналістів, в чому його секрет, Іоанніс каже, що його методика полягає не в простому заучуванні слів і граматичних правил, а у вивченні культури і традицій країни: наприклад, за його словами, неможливо заговорити на грецькій, не закохавшись в кіпріотські пляжі і не випивши терпкого вина.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!