34-метровий поїзд з шоколаду


34-метровий поїзд з шоколаду

 

33.6-метровий поїзд, повністю зроблений з шоколаду, був представлений в Брюссельський Тиждень Шоколаду, який щорік влаштовується в Бельгії. Шоколадний поїзд зроблений з 1,285 кг найпрекраснішого бельгійського шоколаду, що містить значні 6.5 мільйонів калорій. Дуже детальна модель була створена продавцем шоколаду Ендрю Фарругиа з Мальти. Модель увійшла в ''Книгу рекордів Гіннеса'', як найдовша структура, зроблена повністю з шоколаду.

 

 

 

34-метровий поїзд з шоколаду

 

Він сказав, що придумав ідею поїзда торік після відвідин бельгійського Шоколадного Фестивалю в Брюгге: "У мене була ця ідея, яку я виношував деякий час. І я вирішив втілити цю реалізацію довгого шоколадного поїзда. Фактично, спочатку він був набагато меншим, але я продовжив додавати вагон за вагоном, поки не прийшов до розміру, який ми маємо сьогодні."

Заздалегідь Фарругиа побудував поїзд меншого розміру в 4 метри завдовжки на Мальті. Поїзд дав йому можливість проникнути в суть того, як створити велику версію.

Це зажадало у Ендрю Фарругиа, кондитера і шоколадного художника, що живе в середземноморській острівній державі Мальти, 784 копітких години, щоб побудувати поїзд. Модель розділена на дві частини. Перші сім фургонів змодельовано за типом нових бельгійських поїздів, а остання частина поїзда змодельована в стилі старих вагонів поїзда, включаючи частину з баром і рестораном на борту.

 

 

 

 

34-метровий поїзд з шоколаду

 

За три дні до виставки, кондитер транспортував шоколадний поїзд вантажівкою в 25 дерев'яних коробках від Мальти до Бельгії. Фарругия сказав, що виробу було завдано значного збитку під час транспортування, і декілька стін повністю зруйнувалися. На щастя, завдяки важкій роботі і безсонній ночі, шоколадний художник зміг відновити все перш, ніж представити поїзд громадськості.

 

 

 

 

34-метровий поїзд з шоколаду

 

Після виміру довжини поїзда і підтвердження, що жодного матеріалу окрім шоколаду не використовувалося, чиновники з Книги Світових рекордів Гіннесу додали новий запис до колекції світових рекордів і оголосили, що поїзд став найдовшою шоколадною структурою в світі.

 

 

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!