Ангорський кролик – самий пухнастий в світі


Ангорський кролик - самий пухнастий в світі

Ця пухнаста куля — насправді Ангорський кролик, від якого отримують шовковисту і м’яку Ангорську шерсть.Ангорський кролик — один з найстаріших типів домашнього кролика, який, як вважають, пішов з Туреччини. Історія повертається на початок 18-го століття, коли деякі матроси прибували в турецький порт тоді під назвою Ангорський. Хустки, які носили місцеві жінки, сподобалися морякам із-за їх краси, тонкості і шовковистості. Тому, перш ніж матроси залишили Ангору, вони вирішили забрати у Францію декілька кроликів.

Французи стверджують, що Ангорські кролики були вперше зареєстровані у Франції в Енциклопедії 1765. У будь-якому випадку, це були французи, які побачили комерційні можливості Ангорської шерсті і почали виробляти цей тип шерсті в пряжу. Окрім їх комерційного використання, кролики стали популярними домашніми тваринами у Франції і інших частинах Європи до кінця століття.

Є п’ять порід ангорських кроликів. Англійська порода зазвичай використовується як домашні тварини із-за її милої, пухнастої зовнішності. Саме ця порода змальована на всіх фотографіях до статті.

Ангорський кролик - самий пухнастий в світі

Інші породи включаючи французьку, хутро якої популярне для тих, хто вручну в’яже; Гігантів, відомих їх інтенсивним забарвленням; Атлас, відомих їх багатим блиском і забарвленням; і німецького кролика. Залежно від породи шерсть Ангори важить від двох до п’яти кілограм. Вони бувають різних кольорів, часто з певними кольоровими крапками на вухах, носі і ногах.

Ангорський кролик - самий пухнастий в світі

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!