Футболісти забили в сумі 146 голів за два матчі


Футболісти забили в сумі 146 голів за два матчі

Футболісти в Нігерії за 2 матчі забили в сумі 146 голів. Але, як відомо результати цих матчів не були прийняті. Такий надзвичайний випадок стався під час футбольного чемпіонату в Нігерії.

У двох іграх шостої по рангу ліги, яка є любительською, команди ухитрилися забити 146 голів, повідомляє преса. У першому поєдинку футбольний клуб «Поліс Машин» виграв в клубу «Бабайяро» з рахунком 67:0, а в другому поєдинку «Плато Юнайтед Фідерс» обіграв клуб «Акурбу» з рахунком 79:0.

Що цікаво, ці дві гри були вирішальними в боротьбі за вихід в наступну гру. Дві команди-переможниці отримали рівну кількість очок, і на наступну гру повинна була пройти та команда, в якої буде краща різниця пропущених і забитих м’ячів. Ось футбольні клуби і вирішили підправити собі статистику.

Проте керівництво ліги залишилося невдоволеним від таких результатів і анулювало підсумки двох матчів, а причетних до цих команд керівних осіб дискваліфікувала до з’ясування обставин по цьому факту.

Нагадаємо, що в березні цього року жіночий клуб «Кайрфіллі Касл» був знятий з чемпіонату після поразки з рахунком 0:43. Що цікаво, за десять турів ця команда пропустила двісті дев’ятнадцять м’ячів, при цьому забивши всього лише один гол!

А в серпні того ж року неймовірно крупний рахунок був зафіксований серед чоловічих команд в матчі Кубка Румунії. Клуб «Берчені» буквально розгромив свого суперника, — команду «Бафті» (31:0).

А 11 квітня 2001 року Австралія буквально розбила команду Американських Самоа. Гра прошла в рамках кваліфікації чемпіонату світу 2002 роки. Арчі Томпсон тоді забив тринадцять голів, що теж стало рекордом.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!