Факти про водіння в нетверезому стані!!!


Факти про водіння в нетверезому стані!!!

Водіння в нетверезому стані є причиною приблизно 1/3 всіх смертей на дорогах в Сполучених Штатах, та і у всьому світі теж

В 2007 році вживання алкоголю за кермом забрало життя близько 13000 американців.

Факти про водіння в нетверезому стані!!!

В середньому, в США кожні 40 хвилин хтось гине з вини п’яного водія.

Приблизно троє з десяти американців, в якийсь момент свого життя, потрапляли в аварію унаслідок алкогольного сп’яніння.

Більше 1,4 мільйонів водіїв було затримано за управління транспортом в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння в 2007 році.

Щоб досягти концентрації 0,08 г/дл, людина вагою близько 78 кілограм повинна спожити 4 келихи алкоголю протягом однієї години на порожній шлунок. Жінці вагою близько 64 кілограм вистачить і трьох келихів алкогольного напою за той же період часу.

Для повного виведення алкоголю з організму буде потрібно близько шести годин після вживання.

Водій, з вмістом алкоголю 0,08 г/дл, має в 11 разів більше шансів зробити аварію, ніж той, який був абсолютно тверезим.

Аварії за участю п’яних водіїв більш всього відбуваються вночі, чим вдень. У 2009 році, 36% автомобілістів, що попали в аварію в нічний час доби, були п’яні, порівняно з тим, що вдень лише 9%.

Високі показники перебування за кермом в нетверезому стані зустрічаються серед водіїв у віці 21-24 року. Ця вікова група складає 35% від загального числа п’яниць за кермом.

Майже 75% п’яних автомобілістів, що беруть участь в зіткненнях із смертельним результатом не були пристебнуті ременями безпеки.

Пиво є найпоширенішим виглядом алкогольного напою, при ідентифікації алкогольного сп’яніння за типом DUI, якщо вірити даним Національної адміністрації безпеки дорожнього руху (NHSTA). Крім того, цей напій більш всього уживається неповнолітніми і є невід’ємним атрибутом молодіжних пиятик.

Наркотичні речовини (наприклад, марихуана і кокаїн) стають причиною 18% автомобільних аварій з летальним результатом, і найчастіше використовуються у поєднанні з алкоголем.

Факти про водіння в нетверезому стані!!!

Чоловіки приблизно в два рази частіше, ніж жінки сідають за кермо п’яними і потрапляють в крупні ДТП.

Жахлива аварія з вини п’яного водія сталася в США в 1988 році недалеко від кордону штатів в Кентуккі. Водій легкового автомобіля, з вмістом алкоголю в крові від 0,24 г/дл, спровокував лобове зіткнення з шкільним автобусом. Згодом, через виниклу пожежу загинули 27 чоловік (більшість з них діти) і поранено ще 34 людини.

Факти про водіння в нетверезому стані!!!

Визначити рівень алкоголю в крові досить легко. Поліцейські і медики використовують прилад алкометр, який працює за принципом аналізу пари, що видихається, з легенів.

За даними одного дослідження, мобільні телефони під час водіння можуть бути так само небезпечні, як водіння в стані алкогольного сп’яніння. Водії-базіки просто перестають реагувати на знаки світлофора і навколишній потік машин. Лякають ті факти, що більше 100 мільйонів людей використовують телефон за кермом, з них 8% спілкуються за допомогою листування.

Десь від 50% до 75% водіїв,що втратили права, унаслідок вживання алкоголю за кермом, продовжують управляти автомобілями без відповідних документів.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!