Чому слід пити чашку кави в день?


Чому слід пити чашку кави в день?

1. Кава знижує ризик захворювання деякими видами раку. Кава здатна викликати рак підшлункової залози. Такий висновок зробили медики в 1980 році. У 2007 році, обробивши 66 робіт по цій темі, зроблений інший висновок: кава не є канцерогеном. У Швеції проводили експеримент за участю 59 жінок. Результати наступні: немає абсолютно жодного зв’язку між кавою і раком грудей. А у людей, що вживали 2 -3 чашки цього напою в день, набагато нижчий ризик захворіти раком печінки. Таку заяву зробили медики Японії після обстеження 90 тисяч людей.

2. Кава здатна зняти втому після сильних фізичних навантажень. Спортивні медики додали кофеїн в спортивний напій. Результат виявився приголомшливий: кофеїн збільшує здатність нашого організму відновлювати м’язовий тонус на 60%. Тіло, завдяки кофеїну, швидше висмоктує вуглеводи.

3. Як і звичайна вода, кава здатна угамувати спрагу. Не забувайте про те, що кава – напій сечогінний, в результаті ви можете втратити рідини значно більше, чим споживаєте. Але для такої проблеми потрібно випити не менше, ніж 550 міллілітрів кави. Середня ж доза напою – 100 міліграм. Одна порція цього напою з ранку вам не заподіє жодної шкоди.

4. Каву знижує ризик захворювання діабету і хвороби Альцгеймера. Шкідлива дія на наш мозок наносить холестерин, який стає причиною для виникнення хвороби Альцгеймера. А кофеїн відмінно захищає клітини головного мозку від його дії. Серед кавоманів рідко зустрічаються і хворі на цукровий діабет другого типа.

5. Каву піднімає настрій і бадьорить. Цей напій не лише дає енергію, але і здатний поліпшити увагу, додає людині відчуття радості, підвищується рівень концентрації. Щоб отримати даний ефект необхідно каву вживати регулярно. Учені заявляють, що якщо пити 2 -4 чашки кави в день, то у вас знижується ризик впасти в депресію. Проте якщо таке з вами сталося, слід відмовитись від кави, оскільки в такому нестабільному стані кава може дати абсолютно інший ефект.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!