Чому китайська бабуся п’ять років підряд носила хвору внучку в школу на спині?


Чому китайська бабуся п'ять років підряд носила хвору внучку в школу на спині?

Любов бабусь і дідусів до внуків безмежна, і мила історія з міста Ібінь в китайській провінції Сичуань це доводить. Не дивлячись на те, що 14-літня Фан Мей Цю не може ходити, вона не пропускає ні дня занять в школі і завжди з’являється там вчасно. За це варто дякувати її 66-річній бабусі, яка щодня приносить дівчинку на заняття, а після уроків забирає зі школи і відносить додому.

Фан Мей народилася з аномалією колінних чашок — її ноги не здатні витримувати її вагу. Вона не може навіть стояти без болісного болю довше двох хвилин, не говорячи вже про те, щоб дійти до школи — щоб пересуватися, їй потрібна допомога.

На жаль, батько пішов з сім’ї, коли Фан Мей була ще зовсім маленькою, а її мати незабаром знову вийшла заміж і залишила дочку на піклування бабусі з дідусем, що виявилися дуже добрими і люблячими людьми. Дідусь, на жаль, дуже старий і хворий, йому не можна перенапружуватися, так що бабуся піклується про всі потреби їх невеликої сім’ї.

Бабуся завжди встає о п’ятій ранку, а о сьомій вона з Фан Мей на спині виходить з будинку. Вони йдуть в школу, і за час подорожі їм доводиться зупинятися на відпочинок принаймні раз п’ять. Школа знаходиться в двох кілометрах від будинку, і щоб дістатися до неї, їм потрібно півтори години. Вони коли не спізнюються: до 8:30 бабуся привозить внучку в школу вже п’ять років підряд.

Фан Мей робить все від неї залежне, щоб бабусі було легко її носити. Вона прагне підтримувати свою вагу за допомогою двох бамбукових милиць і намагається ходити стільки, скільки може. Ще вона дуже добре вчиться, так що бабусині зусилля не пропадають дарма.

В цієї сумної історії щасливий кінець. Після того, як про маленьку сім’ю стали говорити в ЗМІ, влада вирішила втрутитися. Зараз вся сім’я переїхала в новий будинок недалеко від школи, а Фан Мей подарували інвалідне крісло, щоб вона могла пересуватися самостійно. Також влада звернулася за допомогою до медичних установ — не виключено, що дівчинку можна поставити на ноги.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!