Чому Аокігахара — це ліс самовбивць?


Чому Аокігахара — це ліс самовбивць?

Аокігахара є свого роду сумною пам’яткою Японії. Це місце називають Лісом самовбивць. Спочатку ліс асоціювався з японською міфологією і традиційно вважався місцем проживання демонів і примар. Легенди про це місце відомі японцям з Середньовіччя, а в XIX столітті бідні японські сім’ї привозили і залишали в цьому лісі на вірну погибель своїх людей похилого віку і дітей, яких не могли прогодувати. Аокігахара — це ліс самовбивць.

Зараз Аокігахара є популярним місцем самогубств серед жителів Токіо і околиць і вважається другим (першість біля моста Золоті ворота в Сан-Франциско) по популярності місцем в світі для зведення рахунків з життям. Щорік в лісі знаходять від 70 до 100 тіл. Офіційно поліція почала займатися пошуком тіл самовбивць Аокігахари з 1970 року.
З того часу кількість виявлених тіл зростає рік від року. У 2002 році було знайдено 78 останків самовбивць. Серед способів самогубства лідирує повішення і отруєння медичними препаратами. По свідоцтвах очевидців, досить зробити всього декілька десятків кроків углиб лісу від стежини, як на землі можна знайти речі, сумки, пластикові пляшки і упаковки пігулок.

Чому Аокігахара — це ліс самовбивць?

При вході в ліс встановлений плакат:
Ваше життя є безцінним даром від ваших батьків. Подумайте про них і про вашу сім’ю. Ви не повинні страждати поодинці. Подзвоніть нам 22–0110.

Чому Аокігахара — це ліс самовбивць?

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!