Про шкоду куріння для організму жінки


Про шкоду куріння для організму жінки
Про шкоду куріння для організму жінки

Все можна пробачити жінці, будь-яку слабкість, але тільки не наплювацьке відношення до свого здоров’я та здоров’я своїх дітей. Ніколи не було властиве жінці, продолжательнице життя на Землі, свідоме самознищення. А ніяк інакше й не назвеш цю дурну і марну звичку – паління тютюну.

Ви коли-небудь замислювалися , чому сьогодні на наших вулицях так часто можна зустріти курящих жінок ? Адже зовсім недавно така картина була великою рідкістю й викликала загальний осуд . Жінка хоче свободи . Жінка хоче привернути до себе увагу , їй потрібно чимось зайняти себе в момент роздумів , але хіба все це виправдання ?

Все можна пробачити жінці , будь-яку слабкість , але тільки не наплювацьке відношення до свого здоров’я та здоров’я своїх дітей. Ніколи не було властиве жінці , продолжательнице життя на Землі , свідоме самознищення. А ніяк інакше й не назвеш цю дурну і марну звичку – паління тютюну. Я не буду лякати наших жінок , перераховуючи ті захворювання , придбати які вони можуть « завдяки» сигареті , не буду говорити про те , що захворювання бронхо -легеневої системи жінки практично не виліковуються , крихкі судини бронхів страждають від паління в набагато більшому ступені , ніж всі інші органи , а хвороби серця лікуються дуже важко.

Не буду говорити і про те , що у курящої жінки є великий шанс залишитися безплідною , а , якщо жінки і народжують дітей , то ці діти мають меншу вагу та знижений імунітет. Хіба ви хочете , щоб народжена дитина була свідомо залежним від тютюнового диму ? А адже це так і є! Чому новонароджені від матерів, що палять плачуть набагато більше в пологових будинках , ніж діти , народжені некурящими жінками ? Та тому , що розвиваючись внутрішньоутробно , вони щодня отримували свою дозу нікотину й народилися вже з нікотиновою залежністю. Ось вони і вимагають свою « дозу» , постійно плачу і закликаючи палить маму. І , що найстрашніше , плач цих дітей припиняється не тоді , коли вони отримують їжу , а тоді , коли потрапляють в накуреному приміщенні . Хіба це правильно , милі майбутні мами?

Куріння і дітородна функція жінки
Про шкоду куріння для організму жінки
Куріння під час вагітності може позначитися на дитині і після його народження , навіть через кілька років У жінки , яка курить , страждають не тільки серце і бронхо -легенева система , але й дітородна функція . Якщо жінка викурює в день близько десяти сигарет , то вона може залишитися безплідною в два рази частіше , ніж некурящі . Саме яйцеклітина в жіночому організмі зберігає всі шкідливі речовини від тютюнового диму , втрачаючи при цьому здатність до запліднення.

Якщо ж приймаються гормональні таблетки для запобігання небажаної вагітності та при цьому жінка курить , в цьому випадку вона піддає своє життя не просто небезпеки , а смертельної небезпеки . Ця небезпека полягає в тому , що куріння під час прийому гормональних препаратів на порядок збільшують ризик серцево- судинних захворювань , а випадки інфаркту у кращих молодих жінок, що приймають гормони , настільки часті, що змушують лікарів відмовлятися від цього способу контрацепції у разі паління пацієнтки.
Якщо курить жінка завагітніла , то випадки викиднів у неї набагато більш часті , ніж у не курящих , з причини утруднення впровадження зародка в стінку матки , але , навіть якщо не відбулося викидня , то в момент формування нервової системи дитини , яка відбувається в перші тижні вагітності , тютюнові інгредієнти можуть вплинути на неї досить негативно .

Так само є великий ризик народження мертвої дитини , що зустрічається у курців в п’ять разів частіше , ніж у жінок , що обходять стороною сигарети.
Але , припустимо , що жінка благополучно народила дитину , але рано радіти ! Адже те , що вона курила під час вагітності , може позначитися на дитині і після його народження , навіть через кілька років , особливо , якщо мама продовжує курити в присутності свого дитя . Страждає обмін речовин дитини , погано засвоюються вітаміни , що викликає уповільнений ріст , такі дітлахи , як правило , розвиваються гірше своїх однолітків , у яких батьки не курять.
Якщо ви серйозно ставитеся до здоров’я майбутньої дитини , кидайте курити за півтора року до його зачаття. Медики вважають , що саме цей термін вважається оптимальним для очищення організму від наслідків впливу нікотину. І тільки після цього терміну можете без страху вагітніти.
Важливо знати і те , що якщо жінка не курить , але чоловік її палить , то це є практично тим же , що і вживання нікотину нею самої . Так зване пасивне куріння нітрохи не менш негативно позначається як на здоров’я жінки , так і на здоров’я ще не народженої нею дитини . Про це повинні пам’ятати майбутні батьки . Не ставте під загрозу здоров’я і життя майбутнього вашого спадкоємця тільки тому , що ви не знаходите в собі сили розлучитися із згубною звичкою куріння.

Вплив куріння на організм жінки

Всі ми добре знаємо назви захворювань , якими лякають курящих. Але чи є це перебільшенням ? Я б сказала , що навіть применшити. Але хіба можна одним тільки перерахуванням усіх цих кошмарів , зупинити руку молодої дівчини , яка клацає запальничкою? Навряд чи . Молодим дівчатам , жінкам здається , що все це десь далеко , їх це ніколи не може торкнутися .

Але холодна статистика говорить про те , що більше чверті всіх серцево -судинних захворювань припадає на молодий вік курців , а киснева недостатність буває в п’ять разів частіше саме у тих , хто звик до тютюну. Навіть якщо ви викурюєте всього одну сигарету в день , вже це викликає скорочення числа серцевих скорочень і підвищує артеріальний тиск. Із збільшенням же кількості викурених сигарет , збільшується і реальна можливість підвищити рівень холестерину в крові і викликати пригнічення роботи вегетативної нервової системи.
Чи знаєте ви , що тільки через 20 хвилин після того , як ви викурили сигарету , тонус судин відновлюється ? Це означає , що якщо ви викурюєте одну сигарету кожні 20 хвилин , то ваші судини знаходяться під постійним впливом нікотину , вони різко звужуються , чим викликають прискорене серцебиття і посилену роботу серця , яке зношується набагато швидше , ніж у людей , що не мають пристрасті до куріння .
Якщо ви курите досить тривалий час , то реальність виникнення ішемічної хвороби серця зростає в кілька разів , збільшуючись в залежності від стажу куріння. Ця можливість цілком оборотна, якщо ви припиняєте палити. Серцевий ритм відновлюється вже через півроку після відмови від куріння.

Будемо красивими!

Жоден факт не діє так переконливо на жінку , як вплив куріння на її зовнішній вигляд Медики давно помітили той факт , що жоден факт шкоди куріння так не діє на жінок , як те, що вплив нікотину дуже впливає на зовнішній вигляд жінки. Адже містяться в тютюні речовини не тільки впливають на внутрішні органи , але і на шкіру , звужуючи поверхневі судини, внаслідок чого шкіра отримує менше живлення і набагато швидше старіє. Саме шкіра кращий жінки видає її пристрасть до шкідливої ​​звички в першу чергу. Адже вона знаходиться в стані постійного стресу у зв’язку з кисневим голодуванням. Кілька років постійного викурювання п’яти сигарет на день цілком вистачає для того , щоб шкіра жінки змінилася , потьмяніла і стала сухою і сіркою. Поверхня шкіри кращий жінки тьмяна і млява , а зморшки з’являються набагато швидше, ніж у некурящих жінок . Якщо порівняти 30 -річну жінку , що вживає нікотин і 50 -річні, що не має такої пристрасті , ще не факт , хто з них буде виглядати молодше і свіже.
Суха сіра шкіра , зморшки , не властиві віком, темні кола під очима – ось не повний перелік наслідків сумнівного задоволення .
Кращий жінці протипоказано навіть знаходження під сонцем ! Адже шкірний покрив , що не зазнає впливу нікотину , може перебувати під прямим впливом сонячних променів близько 20 хвилин , а шкіра кращий жінки піддається окислювальним процесам , які викликають старіння , уже через 5 хвилин перебування на сонці.

У курящої жінки рідко бувають гарними нігті і волосся . Нігті шаруються і ламаються , а волосся стає тьмяним і , яким би шампунем вони не милися , запах тютюнового диму буде незнищенний .
Зуби жінки так само швидко псуються , постійний жовтий наліт неможливо видалити простий чищенням зубів зубною пастою. Карієс дуже любить таку ротову порожнину і це захворювання в п’ять разів частіше буває саме у курців .

Міфи про куріння

Куріння заспокоює нервову систему – це тільки міф Якщо ви вважаєте , що куріння легких і надлегких сигарет принесуть вашому організму менша шкода , то ви глибоко помиляєтеся. Не буває легкої шкоди від нікотину , це міф.
Багато хто думає , що , варто їм кинути палити, як тут же почнеться надбавка у вазі. Це теж міф. Варто тільки підвищити рухову активність , як все стане на свої місця. А додавати у вазі людина, що кинула палити , починають тому , що до людини повертається апетит і правильне сприйняття їжі.
Деякі вважають , що сигарета допомагає зосередитися. Це повна маячня ! Отрути , які виділяються при курінні , отруюють , в першу чергу , мозок людини , думати доводиться , напружуючись і докладаючи набагато більше зусиль , ніж тому, хто не палить.
Міф про те , що куріння заспокоює нервову систему , взагалі не має права на існування. Курець тільки додає собі стреси , адже у випадку , якщо палить не має можливості скористатися сигаретою якийсь час , це викликає такий дискомфорт , вплив якого можна порівняти хіба що з почуттям постійного голоду або спраги.

Думати про те , що ви в будь-який момент можете самостійно відмовитися від цієї звички , теж не вірно. Потрібно не думати й виправдовувати себе , а просто взяти і кинути палити , без всяких зарок і клятв самому собі . Адже ви людина! А людина – створення розумне і сильне. Хіба сигарета сильніше вас?

Любі дівчата , дорогі жінки ! Куріння вже давно перестало бути модною звичкою , а дівчина, що сидить за столиком в кафе і курить , нехай і витончену , тонку сигарету , перестала викликати повагу і захоплення чоловіків. Зараз « в моді » жінки , від яких пахне свіжістю і молодістю , а не тютюном. Поповнюйте ж ряди останніх !
Метою Donlcc не було бажання налякати вас , ми не збиралися займатися закликами до здорового способу життя , ми просто розповіли вам всю правду про «прихований вбивці » під назвою нікотин. А висновки кожен зробить для себе сам ! Ми дуже сподіваємося , що вони будуть вірними !

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!