20 СЕКРЕТІВ МАКДОНАЛЬДЗ ( відверті зізнання звільненого співробітника )


20 СЕКРЕТІВ МАКДОНАЛЬДЗ ( відверті зізнання звільненого співробітника )

1. Сендвіч на біні (залізний ящик, який стоїть за спинами касирів, страшно гарячий) зберігається 20 хвилин, але чим довше він зберігається, тим менш він смачний. Часто він зберігається довше покладеного часу, оскільки нас лаяли за списану продукцію і інструктори непомітно міняли таймер. Отже, щоб не нарватися на «нікудишність», замовляйте «спецгриль». Тобто без цибулі, без салату, без огірка, помідора і тому подібне Гіршим він від цього не стане, а ви отримаєте гарантований «свіжак».

2. Якщо вам закортіло замовити картоплю фрі, то беріть середню порцію, оскільки в неї влізає так само як і у велику, а різниця у грошах є. Дрібниця, а приємно, називається така картопля «візуально повна коробочка»

3. Морозиво «Ріжок». Всередину самої вафельки касирам наливати морозиво заборонено. Тобто воно лише зверху.

4. Якщо ви впустите піднос перед касою, то вам знову видадуть ваше замовлення.

5. Обов’язково уточнюйте розмір порції напою, картоплі. За умовчанням пробивається велика картопля, середня кола і велика кава.

6. Напої замовляйте без льоду. Напій і так холодний, а лід розтане і в стакані буде більше води. Воно вам треба?

7. Таємничий відвідувач. Це взагалі окрема історія. Якщо ви прийдете на початку місяця, приблизно з 12 до 14 або з 18 до 21 і замовите будь-який сендвіч, картоплю і газований напій, то вас обслужать по вищому розряду. Слід відмовитися від соусу і запропонованого десерту.

8. Вигідно приносити напої з собою, стакани можуть видати вам на касі безкоштовно.

9. М’ясо, овочі, салатні суміші – все справжнє. Єдине, що викликає побоювання – це соуси, склад яких не знають більшість співробітників.

10. Якщо у вас в сендвічі виявиться волосся або інший чужорідний предмет, вам зобов’язані тут же його обміняти. Не зловживайте цим.

11. Не варто замовляти пиріжки. Таймери на них теж часто переклеюють. А так, вони досить смачні.

12. Кава дійсно із справжніх зерен і дуже смачна. Але на ній теж можна заощадити. Замовляйте звичайну чорну каву з доливанням молока (безкоштовно).

13. Ніколи не говоріть касирові: «Можна швидше?». Більшість з нас, почувши цю фразу, починає рухатися ще повільніше.

14. Щоб картопля була 100% свіжа (зберігається вона 5 хвилин, потім починає «в’янути»), замовте її без солі. Лише в кого є бажання їсти несолону картоплю?

15. Не варто брати продукцію з собою. Вона втрачає свій смак і зовнішній вигляд (адже ви вже знаєте про терміни зберігання)

16. 99% співробітників халтурять, протираючи підноси. Просіть класти другий листочок на піднос.

17. Дітям зобов’язані видавати ПіДіПі (сувенір), ви можете попросити його на касі.

18. Щоб не чути таку дратівливу для вас підказку на касі («Пиріжок будете?») в кінці замовлення говоріть: «Все».

19. Перевіряйте замовлення на підносі по чеку. Соуси, серветки, трубочки можуть не докласти. Оскільки касири теж люди, можуть що-небудь забути.

20. Найкалорійніша річ в Маку – 20-ка наггетс і бігтейсті.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!